Будете їхати із Києва кудись на наступному тижні?
Ответ дляRemensa
Ой, почалось. Знов Гаррі?
А Гарри был прав или неправ всё таки? Или прав Зеленский насчет паски святить и шашлыков жарить? Интересно мнение зе услышать, он мудра людына, на парад идти или на шашлыки? Почему-то вспомнился анекдот про обезьяну я умна и красива куда бежать
Я думала пересидіти тихенько вдома - Київска область, а сусідка вчора нагнала мені на ніч сраху, що потрібно їхати, дітей вивозити - а куди, на скільки, знову, два місяці як вдома тільки, панікую вже другу добу, що робити не знаю, за кордон бомжем не хочу, хотіла в середині вересня на море дітей вивезти, а зараз не знаю, що робити.
Ответ дляОленаЯ
Ви в селі?
Eleno4ka_83• 20 августа 2022
Ответ дляОленаЯ
Заспокойтесь просто. Згадайте 9 травня. Навели істерію кругом, та слава богу, все було нормально.
Mariya Prokhorova• 20 августа 2022
Цей ,дебіл, путлер дійсно дати любить !
В цьому році 100 років як срср створили , комуняки !
Mariya Prokhorova• 20 августа 2022
Ответ дляneortoju
И 9-е Мая, потом Пасха, день Конституции, Тройца. Что там ещё было?
так і педорасії день був в червні , здаєтся
Попереду ще багато дат , той же день народження путлера в жовтні
Ответ дляEleno4ka_83
От тому пересиділи 9 травня, бо нагнітали, потім ще місяць ’чекали бульбашів’, терпець урвався - повернулися, але мені тут страшніше ніж на ЗУ, ночами не сплю, сирена виє, я діжурю, чекаю відбій, фізично і морально виснажена, як і більшість Українців.
Шматочок хмарки• 20 августа 2022
Киевская область. Сидим не рыпаемся. Не угадаешь, либо бежать сломя голову ибо ’зачистка’, либо сидеть и думать ’Ну и где? Зачем пугали.’ Будем надеятся на лучшее.