Алина-1240• 20 августа 2022

Можно ли оставлять слепого кролика на свободном выгуле?

Забрала кролика,врожденный порок развития глаз,в вет лечебнице сказали что так здоров,а с глазами ничего сделать нельзя.он активный,бегает.не опасно ли оставлять на свободном выгуле?в клетке держать не хочу
Проня_Прокоповна• 20 августа 2022
Тільки якщо будете за ним постійно пільнувати як за дитиною
Воленс-неволенс• 20 августа 2022
він адаптується з часом і все буде ок, як коти гасають по квартирі немаючи зору? Просто на вас обов*язок надати безпечне місце перебування для кролика. Ніяких дротів, гострих предметів чи мілких елементів, в ідеалі загін для кролика в якійсь з кімнат або привчати ходити в туалет тільки в клітці
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Кушать он миску находит,у меня еще 3 кролика,относятся к нему спокойно.носиться просто как угорелый,из за этого боюсь,контроля зрением то у него нету
Воленс-неволенс• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
в нього є контроль вусами носом і вухами, не переживайте вони добре адаптуються, нажаль сліпота буває
КокошинЭль• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Главное чтобы не было проводов, а так он научится
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
То можно спокойно оставлять в комнате,не запирая в клетку?
Воленс-неволенс• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Якщо він добре потоваришував з рештою кроликів то не бачу ніяких перешкод, чи ви хочите тримати його в клітці коли інші будуть бігати на вільному вигулі? Це дійсно образливо а так він і не розуміє що якийсь не такий
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Нет,я в клетке кроликов не держу,хочу на свободном выгуле полностью.
Воленс-неволенс• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Я так і зрозуміла, ну якщо ви занадто переживаєте випустіть його коли ви дома цілий день і поспостерігайте за ним пару годин і ви помітите на скільки він адаптований для вільного вигулу
Простоваля• 20 августа 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
От для мене ця відсутість дротів абсолютно нереальна умова.
Простоваля• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Ой, у мене був сліпий хом´як, він набагато дурніший за кролика, він прекрасно все знав і без зору, просто не треба перестановок робити.
Воленс-неволенс• 20 августа 2022
Ответ дляПростоваля
ну кролики гризуни, вони гризуть усе
ЕжеМышь• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Так он же где прыгает, там и гадит. И уничтожает провода.
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
В смысле?они в лоток с сеткой ходят,так же как кошка.
ЕжеМышь• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Да? Просто, у меня у трёх подруг были кроли, и это просто ужас.
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Да.только именно с сеточкой покупать надо,чтоб лапы не мочил
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Вот такие беру
Последний вагон• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Последний вагон• 20 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Они на одно место ходят)
Простоваля• 20 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Я теж не знала, є певні прийоми, можна привчити кролів і морських свинок ходити в туалет в певне місце . А як не привчити, то так як ви говорите :))
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляПростоваля
Я чисто случайно легкий способ приучения изобрела.когда то в студенчестве кролика подарили,домика не было,я постелила ему полотенце спать на нем,а он с него туалет сделал,потом переложили это полотенце в лоток,через двое суток полотенце выкинули,а в лоток он так и ходил.теперь так же,стелю старое полотенце,потом в лоток его,потом выбрасываю,лоток только остается.главное чтоб лоток потом часто мыть,грязным кролик швыряться может
Простоваля• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Да Щас же• 20 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
По нюху находят?
автор Алина-1240 • 20 августа 2022
Ответ дляДа Щас же
По нюху находят?
Этого я не знаю как находят,наверное)))