Царь-Матушка• 24 августа 2022

Скажите, на сколько выгляжу, что поменять возможно?

Хочу узнать первое впечатление о себе, какой вы меня видите?
Возраст?
Хочу сказать, что мне больше 25
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляМиледи
Да не может выглядеть худенькая девушка в 30 лет на 40. В жизни сразу видно, где 30, а где сорокет. Какие бы уходы и уколы не были.
В житті так. А на фото може бути видно що завгодно. Автор спитала, ми відповіли. Вибачте, що наша думка не співпадає з вашою :)
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ длявсегдаДаДа
точно))
Погадайте на кавовій гущі :) або на картах
Миледи• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Автор питала, чому 5 років з нею ніхто не знайомиться. Судячі з відповіді чоловіка, вона виглядає на 40років. Тому молоді не звертають увагу, бо не не цікава, страшно, не хочуть проблем? Бо думають що там вже 1-2дітини є. Не знаю...як би ще попитати думку в чоловічого населення.
Специально показала мужу. Ответ - первое фото - 30-35, второе - 30 лет. Какие 40-45, у вас с мужем зрение не в порядке:))
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляМиледи
Тепер маємо думку 2х чоловіків. Але то замало, треба ще.
Ви в свого попитайте, чому з нею не хочуть знайомитись
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Мій чоловік сказав 40 :) і дуже здивувався на відповідь, а їй 29!
Що ви своїм чоловіком тикаєте кожній порадниці? Сказав, щоб ви менше патякали.
Бутербродница• 24 августа 2022
Однозначно цвет волос поменять.
Старит вас. Делает старше. Но лучше в салоне а не самой.
А так вы оч милая конечно.
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляЦарь-Матушка
А еще не так давно, сказали мне, что взгляд у меня ищущий и ждущий
Это думаю так и есть
Это может отталкивать?
Плюньте в рчі тому, хто сказав) неправда це
Іщущій і ждущій в тих, хто сіські вивалює)
В вас все ок. Шукайте цікаве оточення, там і чоловік знайдеться
Irisha0604• 24 августа 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
как по мне, то все у вас хорошо. только платье на втором фото вам не идет, то ли цвет не ваш, то ли фасон, то ли все вместе
А мені дуже автор у сукні сподобалася. Все їй до лиця
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляТролю как могу
Підіть покричить, бо вас щас розірве від емоцій :)
Глубоководная селедка• 24 августа 2022
Ответ дляЦарь-Матушка
Мне 29 )
В принципе я нравлюсь себе, но знакомиться не подходит никто, уже лет 5
Хочу может быть понять здесь, в чём причина кроется
Автор, ко мне тоже на улице редко кто подходит знакомиться, к моим подругам аналогично. Это не потому что мы страшные, а потому что сейчас это уже мало принято. Так что знакомьтесь в интернете. Насчет взгляда - вам сказали бред, честно. Я не знаю как в жизни, но на фото нормальный взгляд.
Сегодня не целуюсь• 24 августа 2022
Все хорошо.
Фигура отличная.
С открытым лицом красивее, чем прикрывать его волосами..
Платье мне тоже нравится ваше, но оно не для вас автор.
С такой фигурой нужно оставлять ноги более открытыми.
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Не навішуйте на мене свої емоції) це вас зара розірве від заздрості
Полтавська галушка• 24 августа 2022
Нащо ви це робите ? 🤷‍♀️
Класно ж виглядаєте . Зараз вам напишуть ті, хто в двері не влазить, що вам 40+
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Нащо ви це робите ? 🤷‍♀️
Точно, і що їх чоловік так сказав, і бабуся, і матуся, і навіть кіт)))))) промявчав, що отій дівчинці на фото 40+))
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляТролю как могу
В мене крім посмішки на коментарії, емоцій немає :)
Дійсно смішно. Ви так всі захищаєте дівчину, наче її хтось ображає.
Просто є різні думки, з вашими не співпадають.
Цінних порад аж одна - змінити колір волосся. А спроба мене вкусить майже на 3 сторінки :)
До речі я не знаю заздрості взагалі. Немає в мене такого ні до кого і ні до чого :)
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Та ви свята))) а знаєте, що заздрість - рушій до мети?
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляТролю как могу
Мабуть не в усіх?
Бо це руйнівні відчуття...хоча хтось до мети йде по головах...
Миледи• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Мабуть не в усіх?
Все змішалось - люди, коні))
Не плутайте з наглістю))

Заздрість як стимул. Білою заздрістю заздрять успішним людям, не відчуваючи до них поганих почуттів, мріючи отримати подібний успіх, визнання та всілякі гаразди для себе. На відміну від чорної, це корисна заздрість, саме вона може стати ідеальним спонуканням до мети. Світ відкритий для дій, насичений інформацією. Головне – використати заздрість собі на благо.
Губка Боб• 24 августа 2022
Возраст около 30. Очень милая и приятная. Хорошая фигура. Вы молодец
Губка Боб• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Я бачу жінку 40-45років. Красиву і доглянуту
Та ну....
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляТролю как могу
Все змішалось - люди, коні))
Не плутайте з наглістю))

У вас підміна понять. Заздрість то завжди негативна емоція. Але ж тема не про це :)
Проработник• 24 августа 2022
Ответ дляГордая_птичка
Люди настільки звикли до фільтрів та фотошопу, що вже не сприймають реально ні вік інших, ні свій :))
И это печаль… При том, что в жизни офигенно выглядящих единицы.
Тролю как могу• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Ви непробиваєма)) читати вмієте?) Ясно, що чоловік би не посмів сказати щось поперек))))
Добраніч))
Ms. Любмая жена• 24 августа 2022
Ответ дляТролю как могу
Добраніч))
І вам на все добре
Алина-1240• 24 августа 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Брови явно свои, может слегка подкрашены. Не думаю что форму надо менять. А то будет, как у большинства нарисованные
Это как по мне)тут у каждого свой вкус)но выглядит она реально на лет 25-27)
энциклопУдия• 24 августа 2022
35 +
Оловянный_Прагматик• 24 августа 2022
Виглядаєте гарно. Я б колір волосся світлішим зробила
Rocka Rolla• 24 августа 2022
У вас гарна зовнішність, виглядаєте як добра та порядна людина
Marisya81• 24 августа 2022
Я вижу девушку 32-34 года.
Очень милая и приятная. Фигурка классная.
Никаких не 40+, то все злые тетки Вам завидуют)