PORKA• 25 августа 2022
Гос. исполнитель не выполняет свою работу
Как с этим бороться? Такое ощущение, что круговая порука!
ДА да да• 25 августа 2022
Ответ дляPORKA
Форма №5, яка видається військовослужбовцям. Батько дитини кинув сину, щоб похвастаттися чи що. Я собі зберегла. Тепер хочу перевірити і стянути борг
не похвастатися, я так зрозуміла, що це про травмування у військововслужбовців (поранення, контузія, каліцтво)...(((
ДА да да• 25 августа 2022
Ответ дляPORKA
Вже!! 4 рази - постійні відмазки
не знаю, тоді просто чекайте
PORKA
• 25 августа 2022
Ответ дляДА да да
ні, ця довідка підтверджує службу в ЗСУ. По ній дитина поїхала до дитячого табору дітей військовослужбовців
ДА да да• 25 августа 2022
Ответ дляPORKA
тоді у вас дуже дивний виконавець, пишіть скаргу