Ноу коммент• 25 августа 2022

Матрас, замучилася вибирати

Дівчата, вже тошнить від тих матрасів на ліжко. Спочатку хотіла змінити на самий дешевий, як почала читати відгуки, то і компанії-виробники гамно, і маираси, дешевше за 7000,00 не варто брати.
А мені потрібен на дачу економ-варіант. Спимо там 3 місяці на рік.
Обов´язково брати ті окремі пружини в чохлах, чи не паритися, взяти стандартні .

Може виробника порадите, яким задоволенні і через роки.
МаТраСы• 26 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Може хтось знає Usleep. Ще в них цінова політика нічого так. Але відгуки погані на Розетці
Робіть висновки. торгова марка ноунейм з поганими відгуками.,яка на ринку без году тиждень) але якщо ви хочете саме дешеве, то можна поповнити буде відгуки десь місяців через 6)

автор Ноу коммент • 26 августа 2022
Ответ дляМаТраСы
Чому ноунейм, фабрика в Дніпрі існує
МаТраСы• 26 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Чому ноунейм, фабрика в Дніпрі існує
існує скількись місяців, про яку ніхто не чув) і має вже кучу негативних відгуків.
і цее ви думаєте,що то фабрика. а там навіть цеху може не бути. бо може бути приватлейбл
автор Ноу коммент • 26 августа 2022
Ответ дляМаТраСы
Не буду сперечатися, бо не маю до неї ніякого відношення . Ноунейм так Ноунейм
МаТраСы• 26 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Іннокетнтій,так іннокентій)))
МаТраСы• 26 августа 2022
э з десяток виробникыв,якы на ринку понад 10 років, але якщо ви хочете купити матрас за 2000 , то що ви хочете від нього отримати?) комфорт,довговічність? думаю, що не отримаєте ні перше , ні друге.