Цвіту і пахну• 27 августа 2022

Інфа про облік, з 3 хвилини

Як думаєте, правда?

Юристка каже, що роботодавців не зможуть штрафувати
автор Цвіту і пахну • 27 августа 2022
Охрана отмєна, не дослухала
Чашечка чая• 27 августа 2022
Не будет никаких учетов с 1 октября
автор Цвіту і пахну • 27 августа 2022
Зате цікавий факт про нато
автор Цвіту і пахну • 27 августа 2022
В Україні на сьогодні найбільша кількість жінок військовослужбовців серед країн нато
Elena755• 27 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Не будет никаких учетов с 1 октября
С чего вы взяли? Уже есть оф. документ, что не будет?
ЛерусикП• 27 августа 2022
Ответ дляElena755
Оф.документа еще НЕТ. Но какие-то псевдо новости со всех новостей трубят что перенос. Чтоб отвлечь женщин от этого. Чтоб кипишь не раздувать
Pole• 27 августа 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Зате цікавий факт про нато
Ага, при тому, що ми взагалі поза НАТО))
Правильно вона сказала- прагнете зробити як в Ізраїлі, то може для початку зробіть ПВО ізраїльське.
aprel_777• 27 августа 2022
Ну, и чем она успокоила? Что перенесут на 01.01.2023 (может быть)?
aprel_777• 27 августа 2022
Ответ дляPole
100%
aprel_777• 27 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Не будет никаких учетов с 1 октября
А дальше?
Pole• 27 августа 2022
Ответ дляaprel_777
То не вона винна, вона просто озвучує те ’окозамилювання’, яким займається влада.
aprel_777• 27 августа 2022
Ответ дляPole
Я ее не виню, я просто не вижу, чтобы что-то отменяли
aprel_777• 27 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Не будет никаких учетов с 1 октября
Это вам телевизор так сказал?
Pole• 27 августа 2022
До речі, в минулому її виступі був цікавий момент- ніяким законодавчим актом не встановлено, що саме чоловіків віком 18-60 років не можна випускати за кордон.
Нібито наразі тільки планується законопроект...
Фернанда• 27 августа 2022
очень хорошее видео, рекомендую всем до конца досмотреть, особенно тем, кто не раз писал здесь, что мол, да ничего страшного, раз схожу и все.
И да, абсолютно согласна с этой женщиной (юристом), что много вопросов: если вам не нужны на войне женщины, зачем именно сейчас накалять и ставить их массово на учет; сначала займитесь ПВО, а потом уже про Израиль говорите; сначала решите более важные вопросы, чем тратить кучу времени, денег и ресурсов на постановку женщин на учет.
И да, правильно сказала, что если уж хотят женщин ставить на учет, то нужна реформа, постепенная, а не ставить перед фактом тех, кто получал специальность ранее. нужен переходный период, чтобы девушки заранее знали, что будут на учете и решали, идти на эту специальность или нет, а не ’задним числом’!
Чашечка чая• 27 августа 2022
Ответ дляPole
А сейчас это регулирует указ президента о военном положении и мобилизации
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляPole
В країнах НАТО немає обов’язкової військової повинності для жінок, армії контрактні.
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляФернанда
nata.ant• 27 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Так и у нас не было,пока Раша не напала.И сейчас нету )Но ,мы ж незнам ,какие законы принимали бы страны ЕС если бы у них была война.
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Это два разных указа:

https://www.president.gov.ua/documents/692022-4141...
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №69/2022
Про загальну мобілізацію

https://www.president.gov.ua/documents/642022-4139...
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №64/2022
Про введення воєнного стану в Україні

« 3. У зв´язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 – 34, 38, 39, 41 – 44, 53 Конституції України, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України ’Про правовий режим воєнного стану’.»

Ссылки на указы с продлением копировать не буду.

И где там про запрет на выезд мужчин 18-60 лет?
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляnata.ant
Ну тогда бы сделали военнообязанными всех женщин, логично? Потому что как минимум часть списка профессий вообще не относится к воинскому делу.
Ваша величність• 27 августа 2022
Думаю, що всих облікують рано чи пізно
Slavnaja• 27 августа 2022
Ответ дляPole
Ну да. А Вы не знали? Заборона на виїзд закордон незаконна, вони тільки збираються її узаконити.
(Це так само як ковідними обмеженнями).

Наші юристи написали звернення в ООН до верховного комісара по правам людини щодо незаконного обмеження прав людини., про те що йде грубе порушення міжнародного права.
На початку війни Україна подала в ООН сповіщення про те, що у зв´язку з воєнним станом вона буде деякі права обмежувати.
Але, будь-яке обмеження прав в воєнний час має здійснюватись на основі закону прийнятого ВР а не підзаконного акту уряду! Не існує закону задля виконання якого це зроблено!!!
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Вот список отсылок к законодательной базе

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Правила_пер...

И вот что интересно
« Виїзд за кордон чоловіків у віці від 18 до 60 років та жінок-військовослужбовців під час дії воєнного стану
За загальним правилом на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов´язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов´язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до статті 23 Закону України ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’.»
Чашечка чая• 27 августа 2022
Ответ дляSlavnaja
(Це так само як ковідними обмеженнями).

Во время военного положения могут ограничиваться определённые статьи конституции
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляSlavnaja
(Це так само як ковідними обмеженнями).

Я теж не знайшла нічого, окрім правил перетину кордону, опублікованих ДПСУ.
Ваша величність• 27 августа 2022
Ответ дляSlavnaja
(Це так само як ковідними обмеженнями).

Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Они очень обобщенные. А где документ, регламентирующий именно ограничение на выезд для отдельных категорий граждан? Может, я плохо искала. Возникает логичный вопрос, что помешает не выпускать таким образом и женщин.
Чашечка чая• 27 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Стаття Конституції 33

 з 24 лютого 2022 року тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені Конституцією України, а саме:

статтею 30 (’Кожному гарантується недоторканність житла’);статтею 31 (’Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції’);статтею 32 (’Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України’);статтею 33 (’Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом’);
Takamaka• 27 августа 2022
Ответ дляSlavnaja
(Це так само як ковідними обмеженнями).

От я вище надала посилання на нормативку та коротке роз’яснення (сайт legalaid.gov.ua).
То там формулювання звучить: «За загальним правилом». Що це за загальне правило, мені осообисто незрозуміло.