Як думаєте, правда?
Юристка каже, що роботодавців не зможуть штрафувати
Ответ дляЧашечка чая
Стаття Конституції 33
з 24 лютого 2022 року тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені Конституцією України, а саме:
статтею 30 (’Кожному гарантується недоторканність житла’);статтею 31 (’Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції’);статтею 32 (’Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України’);статтею 33 (’Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом’);
Где здесь о запрете на пересечение государственной границы именно для отдельных категорий граждан?
Уточните, согласно этой статье Конституции, каким именно законодательным актом такое ограничение предусмотрено?
Потому что под эту статью можно подвести огромный список ограничений. Но это должны регулировать именно конкретные документы (законы, подзаконные акты).
Я просто попросила ссылку на публичный документ.
Ответ дляTakamaka
Это два разных указа:
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №69/2022
Про загальну мобілізацію
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №64/2022
Про введення воєнного стану в Україні
« 3. У зв´язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 – 34, 38, 39, 41 – 44, 53 Конституції України, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України ’Про правовий режим воєнного стану’.»
Ссылки на указы с продлением копировать не буду.
И где там про запрет на выезд мужчин 18-60 лет?
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №69/2022
Про загальну мобілізацію
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №64/2022
Про введення воєнного стану в Україні
Ключове- ’можуть обмежуватися’...
Тобто, повинен бути конкретний нормативний акт, в якому чітко вказано- обмежено...
А не ’можуть-не можуть’.
Ваша величність• 27 августа 2022
Короче, намутили депутаты во глвве с головнокомандуючим
попробуй разобраться.
Ваша величність• 27 августа 2022
Ответ дляЛерусикП
Оф.документа еще НЕТ. Но какие-то псевдо новости со всех новостей трубят что перенос. Чтоб отвлечь женщин от этого. Чтоб кипишь не раздувать
И чтоб затормозить подписание петиции о добровольности воинского учета
Ответ дляЧашечка чая
Во время военного положения могут ограничиваться определённые статьи конституции
Отож бо- можуть.
Отже, хто і коли їх обмежив, конкретно, будь-ласка.
Це як від 19.07 діє норма, що роботодавець може відмовити в наданні відпустки тривалістю більше 24 днів. Може, а не зобов´язаний (як було до цієї дати). І це зовсім не означає, що всім надається відпустка 24 дні і не більше. ’Може’, але зовсім не обов´язково.
Ваша величність• 27 августа 2022
Ответ дляnata.ant
Так и у нас не было,пока Раша не напала.И сейчас нету )Но ,мы ж незнам ,какие законы принимали бы страны ЕС если бы у них была война.
Напомните какого числа война началась
Но вы, конечно, продолжайте отбеливать зеленского.
Ромашка -3390• 27 августа 2022
Ответ дляВаша величність
Напомните какого числа война началась
В НАТО нет такого закона
Ромашка -3390• 27 августа 2022
Мобилизовать женщин на фронт начнут если ухудшиться ситуация на фронте.Вот для чего,,просто учёт, никого мобилизовать не будут’.Ну да, в этом году не будут, а в следующем вполне могут
А пока просто закроют в стране
Ответ дляРомашка -3390
А пока просто закроют в стране
Ну это самой собой мобилизуют, начнут с одиноких бездетных за кого некому заступится, потом очередь дойдёт до детных и тд. Смотря сколько война будет.
Все по плану до последнего украинца, нас не обманули ведь
Поражаюсь тем кто до сих поо верит что это просто так
Или для прививки, это смешно.