МошеЙница• 29 августа 2022
Нічні шоу з дітьми
Можна йти на світлові шоу, які закінчуються після опівночі з дитиною 5.5 р.? Може в когось є такий досвід
Результат:
вже голосів:
10 (41.67%)
Так
9 (37.5%)
Ні
5 (20.83%)
Результат
палка-копалка• 29 августа 2022
Вибачте автор, реально заздрість якась у мене, мені би ваші проблеми .
РукиМыли?• 29 августа 2022
Ані дитині ані дорослому це не сподобається. Хоча, якщо добряче випити, то можна
МошеЙница
• 29 августа 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А почему нельзя?
За правилами можна, тільки не знаю як діти на таких подіях вночі поводяться і чи не вийде зіпсований вечір
МошеЙница
• 29 августа 2022
Ответ дляРукиМыли?
Там не п´ють, мені точно сподобається, але можу йти або з сином, або не йти взагалі
ЯспАкойнаЯ• 29 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
А , ну так смотрите по своему ребёнку. Мои отлично вели себя, любили такое. Они вообще у меня по жизни ночные
МошеЙница
• 29 августа 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми нікуди не ходили вночі, тому не можу передбачити
ЯспАкойнаЯ• 29 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Попробуйте, узнаёте)
РукиМыли?• 29 августа 2022
Ответ дляМошеЙница
Вам може не сподобатись через сина. Зазвичай опівночі діти такого віку давно сплять. Одже або він буде перезбуджений і роздратований, або буде засинати на місці. І вам замість шоу доведеться з цим розбиратись.
Я_поехала• 29 августа 2022
Мы ходили все лето на фестивали музыкальные с дочкой 5 лет. До 12 максимум она там танцует, бегает, а потом вырубается в коляске.