Мира всем• 29 августа 2022

проживание в Польше по приезду

В Польше сейчас размещают новоприбывших украинцев на какой-то срок?
Капуста Маша• 29 августа 2022
Ні. Самі шукаете хостели, отелі або хто візьме до себе безкоштовно (за повернення 40+)

автор Мира всем • 29 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
А лагерей нет?
Хостелы дорогие?
автор Мира всем • 29 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
На время поиска нигде переночевать не дают?
Капуста Маша• 29 августа 2022
Ответ дляМира всем
Ні.
Капуста Маша• 29 августа 2022
Ответ дляМира всем
А лагерей нет?
Хостелы дорогие?
Немає. За хостели дивіться в букінгу
prozerpina123• 29 августа 2022
Ответ дляМира всем
На вокзалах, напевно, є такі пункти. Принаймні у Варшаві та Познані точно.
Поки в Україні знаходитесь, оберіть місто, знайдіть групи на ФБ допомоги для українців того міста та шукайте об´яви. Або багато ще пропозицій просто у групах по типу Польща допомогає Україні.
Капуста Маша• 29 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Ви самі бачили? Пункти на вокзалах з ночівлею вже позакривали як 2 місяці

prozerpina123• 29 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Так. В Познані возила саме в такий пункт речі. Переночувати там цілком можна, є розкладайки. За Варшаві часто читаю в групах.
Капуста Маша• 29 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Коли це було?
prozerpina123• 29 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Коли це було?
Десь тиждень тому. Цей пункт працює з березня точно