я в паніці, у Львові сіли не на той автобус, приїхали зовсім у інше місто. зараз, сидимо на вокзалі у м. Перемишль, підійшли до волонтерів, щоб переночувати десь, окрім чекайте, нічого не чуємо... порадьте, може хто знає волонтерів з Перемишля, мозок не працює... автовокзал вже закритий, білетів на потяг не має... можливо звідси їдуть безкоштовні автобуси по містам Польщі, хтось щось знає??? у будь -якому випадку дякую усім за допомогу
mashabarbi• 29 августа 2022
Можете пройти піший кордон і там є одразу в 5 хвилинах село Шегині невеликий готель забула назву точну але попитаєте його всі знають) там має бути місце переночувати а зранку можна назад перейти піший кордон і бути у Перемишлі і добратись в любе місто
mashabarbi• 29 августа 2022
Але це коштує 500грн мабуть легше знайти у Перемишлі на букінгу місце переночувати
Ответ дляmashabarbi
Ви думаєт в перемешлі немає де ночувати?
mashabarbi• 29 августа 2022
Ответ дляbananos
Вже знайшла ) є і багато місць
Ответ дляK_Lyuda
Через Перемишль, з дітьми правда, їхала 22-го то там є ціла кімната з ліжками, з дітьми туда всіх зазивали, але вночі там майже нікого немає, якщо підійти до них і попросити, то можуть і дозволити переночувати.
а ви потім на автобусі їхали...по ходу волонтери за нас забули, закрили свою палатку і пішли, ми би могли на автобусі поїхати... я уже хоч куди б їхала, жеееестть
Ответ дляMirrachca
Ні, ми в Україну повертались, і поїзд відправлявся десь о такій годині, то там чекали. Але були люди, які там залишалися на ніч, бо поїзд аж вранці
kot trifon• 29 августа 2022
Ответ дляMirrachca
зараз тут сидимо...
Хорошие апартаменты Галиция. И магазинчик рядом, очень уютно, возможно у них есть номера
kot trifon• 29 августа 2022
Ответ дляMirrachca
зараз тут сидимо...
Таксисты есть, мы ехали за 40 крон - это дороговато, но это уже ночь была, злотые сняли в банкомате рядом с вокзалом.