НеКонец-Света• 31 августа 2022

Цікаво, чому багато людей хочуть в США?

Розкажіть що там такого? По програмі U4U.
Із того що знаю знайома полетіла в Чікаго, дозволу на роботу так і не дали, соц виплати на їду вистачає. Хоче додому
LadyDShoes• 31 августа 2022
Там хіба виплати є?)
В США краще ніж будь де…але не в Чікаго…зимою холодно
Пищалка• 31 августа 2022
А вы и радуетесь, да?
КошкинДом• 31 августа 2022
Значить, ваша знайома з документами натупила. Бо усі, кого я знаю з тих, що виїхали по u4u, отримали дозвіл на роботу протягом 1.5-2 місяці, це ті, хто бесплатно подавали. Ті, хто онлайн за гроші, за 3 тижні отримують.
Смайлик• 31 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
А сколько стоит?
Луноходик_Ик• 31 августа 2022
Бо це мрії, думають, що будуть жити, як у фільмах показують, а насправді, все далеко не так, як в кіно. Наша сусідка ломанулась в Америку в березні. Тут жила, як у Бога за пазухою. Не працювала, косметолог, магазини, друзі. Зараз у Нью-йорку. Працює в кафе офіціанткою, встає в 4 ранку, щоб добратись до роботи. Бо життя дуже дороге, знімає житло десь далеко, але в НЙ..
КошкинДом• 31 августа 2022
І взагалі, пост автора недостовірно звучить. ’Соцвиплат тільки на їду вистачає’. Це при тому, що що в кожному штаті по u4u видають продуктову картку з сумою від 250 до 300 доларів, і, крім того, можна ходити в фудбанки. Тож скільки ж та знайома їсть, якщо їй не вистачає тих грошей + бесплатної їжі, і вона ще за соцвиплати їжу купує?? Хіба що лобстерами і крабами харчується.
КошкинДом• 31 августа 2022
Ответ дляСмайлик
А сколько стоит?
410 доларів.
Але можна бесплатно.
КошкинДом• 31 августа 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Якщо в березні, то вірю, що не дуже.
Ті, хто дочекався програми, отримують бенефіти, мед.страхування та дозвіл на роботу.
Анна_Бель• 31 августа 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
У мене колега там. Разом із сімєю виїхали, не шкодують ні хвилини, дуже радіють, що побачили життя яке воно буває. Подородують, вілпочивають на океані. Вони навіть зовнішньо помінялись. Заробляють сумарно 300тис у.е на рік. Купили будинок за 1200тис дол. Машини міняють кожних 2 роки, діти навчаються на контракті. Вдома теж жили не погано-докиор накк, але не має що навіть порівнювати рівень життя
Налитое яблочко• 31 августа 2022
Ответ дляАнна_Бель
Кто по профессии они?
Мизимец• 31 августа 2022
Ответ дляАнна_Бель
За скільки будинок купили?
Баксы_сдам• 31 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Ага вам расскажут))
За 3 недели разрешение на работу )))
И_В_офигительных_штанах• 31 августа 2022
Ответ дляМизимец
За скільки будинок купили?
1200000дол
ХикориДикори• 31 августа 2022
Все , кто едут сюда по паролю, уверены, что они смогут легализоваться

Как? Никто не знает
ХикориДикори• 31 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Единицы получили разрешение на работу на сегодня
Ждать очень долго
Баксы_сдам• 31 августа 2022
Ответ дляАнна_Бель
Я гадаю , що виїхали давно із значною сумою грошей і готуючись до еміграції
ХикориДикори• 31 августа 2022
Ответ дляАнна_Бель
Всегда смущают такие истории
Да_Я_ТакаЯ_• 31 августа 2022
Знакомые уехали пару лет назад, уже взяли дом в кредит в хорошем районе, в семье уже две машины, много путешествуют. Здесь у нас все было стандартно
ХдеЯсь?• 31 августа 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
1200000дол
Зараз живу в США в Каліфорнії в районі серед будинків саме такої вартості.. типу тут багаті люди живуть
ну що вам про ці будинки сказати.. в Україні в селі у бабусі звичайні люди кращі будинки мали і набагато більше землі.
Толку що тут ці будинки більш мільйона коштують, як вони сарай сараєм.
Звичайно, я в курсі що в Каліфорнії все дорожче, можливо той будинок за 1200 тис в іншому місці і дійсно гарний та міцний.
ЛолитаНеРазлита• 31 августа 2022
Ну кто хочет в США? Кто здесь не пригодился? Кому все равно где тяжело работать?
Если в Украине есть дорогая недвижимость, бизнес, то хоть в США ,хоть ещё ккда только туристом. А не чернорабочим и поломойкой
Мамаша в бигудях• 31 августа 2022
Ответ дляХикориДикори
Всегда смущают такие истории
Це історії тих, хто не хоче признатися, як лоханулися. Я знаю дві сім´ї українських лікарів, які виїхали по ’Грін Карт’ давно, історію того, що їм потрібно було пройти, одні залишилися і живуть, а інші не витримали, повернулися, а діти їхні залишилися
Gala_la_la• 31 августа 2022
Хто їхав підготовленим по грін-карді або по робочій візі (це ай-ті) всі нормально влаштувались. А по цій ю2ю взагалі не зрозуміло, що робити на майбутнє. Програма сира. Що через 2 роки? Нелегалом? З дозволом на роботу не зрозуміло, багато хто місяцями чекає. Була б ця ю2ю хоча б на роки 3-4 з подальшою легалізацією і щоб дозвіл на роботу з моменту перетину кордону - то їхати звичвйно було б варто.
ХикориДикори• 31 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Конечно, дома стоимостью выше миллиона , очень хорошие
Только цена такая не за сам дом, а за землю и за месторасположение
тогдалия• 31 августа 2022
Це все рожеві мрії))) знаю сім’ю яка в Ураіні мала все! І квартиру і машини, топ менеджери в гарних фірмах. А зараз вони в доставці піци))) пашуть як коні, бо народили там дітей і якщо що, то дітей ніхто не випустить…
ХикориДикори• 31 августа 2022
Ответ дляGala_la_la
Не будет легализации по паролю
Если через два года закончится война, то основную массу выдворят из страны
Это обычная практика по паролям
Gala_la_la• 31 августа 2022
Ответ дляХикориДикори
Не будет легализации по паролю
Это обычная практика по паролям
Я не про пароль, а про ю4ю чи як воно. Там спонсор потрібен. У мене кілька знайомих виїхали до родичів. Але вони не планують лишатись ( чоловіки в зсу) виїхали з дітьми пересидіти і підтягнути англійську. А так справді виглядає, що через 2 роки тільки нелегалом.
ХдеЯсь?• 31 августа 2022
Ответ дляХикориДикори
Не сказала б что дома эти за миллион очень хорошие , аж никак.
И согласна что цена за землю и расположение
КошкинДом• 31 августа 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Ага вам расскажут))
За 3 недели разрешение на работу )))
Так. Але такі строки тільки якщо подаєш онлайн.
КошкинДом• 31 августа 2022
Ответ дляХикориДикори

Как? Никто не знает
Ті, що їдуть по u4u, вже легалізовані, бо по коду отримують ssn з перших днів перебування в США. Як залишитись після закінчення програми - такі самі шанси, і навіть кращі, ніж у тих, хто в´їхали по тур.візі або через Мексику.
КошкинДом• 31 августа 2022
Ответ дляХикориДикори
Ждать очень долго
За всіх не скажу, бо не маю таких даних. Мої знайомі, що приїхали в США в кінці травня-червні, вже з дозволами, крім тих, хто хоче лишитись в Каліфорнії та Нью Йорку, бо там дійсно найбільше залишаються і доки довше розглядають.
Ssi усі отримали за перші два тижні перебування.
Але всі мої знайомі зі знанням англійської та хорошими спонсорами, що їм допомагали. Тож документи оформлювали старанно і уважно, бо там кожен нюанс важливий, включаючи фото. Може, це вплинуло на швидкість отримання доків.