НеКонец-Света• 31 августа 2022
Цікаво, чому багато людей хочуть в США?
Розкажіть що там такого? По програмі U4U.
Із того що знаю знайома полетіла в Чікаго, дозволу на роботу так і не дали, соц виплати на їду вистачає. Хоче додому
ХикориДикори• 31 августа 2022
Ответ дляАнна_Бель
Ви реально думаєте, що в США людям живеться гірше ніж в Україні? )
Странный вопрос
Везде есть богатые и бедные
И в Штатах тоже полно людей , живущих за чертой бедности
Везде есть богатые и бедные
Ответ дляКошкинДом
Тоді не дуже вірю.
На кожного члена родини до 300 доларів на місяць дають продуктові картки. +фудбанки. Тобто на їжу можна не витрачатись, хіба що чогось особливого захочеться.
Виплати різні, але на 3 мінімум 1000 - 1200 на місяць. Це мінімум, бо в деяких штатах більше 500 в місяць на людину. Цих грошей цілком вистачає на життя (без оренди житла). Житло на перший час зазвичай спонслр надає, поки на роботу не влаштуєшся.
Дітей в школі теж безплатно годують.
Ну, хіба що діти до 5 років, тоді вірю, бо дитсадки та няні платні, а в безплатні черга велика.
Дітей в школі теж безплатно годують.
Ні це не так, в нас на мене з дітьми а нас троє виходить всього 658 долларів на місяць і то прийшов лист що скасують бо не додала якихось документів, ще треба морочитися тепер з листуванням доказувати зеро інкам і те що ти не олень.
Ответ дляКошкинДом
Ті, що їдуть по u4u, вже легалізовані, бо по коду отримують ssn з перших днів перебування в США. Як залишитись після закінчення програми - такі самі шанси, і навіть кращі, ніж у тих, хто в´їхали по тур.візі або через Мексику.
Ні, ссн не дають з першого дня. Тільки з правом на роботу а це від двох до 5 місяців
КошкинДом• 21 сентября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Слухайте, ви взагалі цікавитесь, що там і як по програмі, чи просто пливете за течією?
Ssn є без права на роботу і з правом. Без права можна оформити з перших днів по гум.коду. З ним можна і в банк, і на права, і орендувати житло. Потім, після отримання дозволу на роботу, вам просто поміняють тип ssn, не змінюючи номер.
Право на роботу елементарно отримують за місяць, при умові правильного і повного оформлення документів онлайн і сплати 410 доларів.
Ніхто з моїх знайомих, що виїхали по u4u, не чекав дозволу довше 2 місяців, це ті що доки поштою посилали, і не платили 410 доларів. Але там люди розумні, з хорошою англійською, дуже старанно доки заповнювали, і до інтерв´ю готувалися.
Ответ дляКошкинДом
Не хвилюйтесь, англійську не тільки ваші знайомі в світі знають. Заява на право на роботу без сплати в мене вже погоджена, ніякого ссн без права на роботу в цьому штаті де я є немає. Мій спонсор еміграційний адвокат і знається побільше вашого на законах.