Госпожа_тамагочи• 31 августа 2022

Дівчата, в кого вініри. Вам було боляче їх встановлювати?

Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Боляче платити по рахунку за їх встановлення
ЗабежАЛОЧКА• 31 августа 2022
У вас такі погані зуби, що ви готові їх зпиляти?
Шаловливая Пиранья• 31 августа 2022
это не больно, тк наркоз, но выдержать процесс обпиливания... Ух, как вспомню, так плохо
Не буду• 31 августа 2022
Ответ дляШаловливая Пиранья
насколько сильно спиливают?
Шаловливая Пиранья• 31 августа 2022
погуглите. как я вам это объясню ? )
Херсон це Україна• 31 августа 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Шо по рахунку, як бу автівка зараз ? ) А то кажуть ціну за 1 , а там ще набігає за роботу
Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Ответ дляХерсон це Україна
2 роки назад 6500 за один вінір ( в мене пів рота вінірів)+ 2 рази наркоз, один на підготовку, другий на встановлення.+ виготовлення тимчасової пластикової накладки на зуби. Платила і плакала
автор Госпожа_тамагочи • 31 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нажаль
Ответ дляЕтитьская богомышь
Це само собою
Ответ дляХерсон це Україна
8-9 тис один
Ответ дляЕтитьская богомышь
А відчуття? Крім душевних?)) Бо я думаю може під повним наркозом робиьи, якщо можна
Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не приємно, коли роблять віддтиск щелеп, по перше хочеться блювати, по друге, здається що вирвуть тобі всі зуби з коренем. Не дивитися в зеркало на свої спилені зуби. Пластикова накладка виглядає не природньо, з нею важко їсти і говорити. Мені ставили вінірів весь верхній ряд по посмішці, 8 штук зразу
Ответ дляЕтитьская богомышь
А скільки з пластиковою ходили?
Етитьская богомышь• 31 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А скільки з пластиковою ходили?
12 днів
Tanieella• 31 августа 2022
Если будет больно, вколят лидокаин и никаких болевых ощущений.
Если есть деньги, делайте, не пожалеете.
Сделала 2 передних. Ни разу не пожалела. Перед этим 2 раза наращивала, хватало на месяц и отпадало.
Когда зуб стремный, не улыбка - а оскал.
Ответ дляTanieella
Я мушу робити, в мене патологічна стираємість зубів
Ответ дляTanieella
Зовсім інше обличчя!