КучМала• 02 сентября 2022
Макарон. Яка ваша улюблена начинка в макарон?
Привіт усім. Питання про макарон. Напишіть, будь ласка, яка ваша улюблена начинка в макарон? Залишилась без роботи, хочу трішки перекваліфікуватися.
Я тут Живу• 02 сентября 2022
Вы хотите готовить на продажу? Дорогое удовольствие...я бы выбрала десерт попроще. По теме -люблю все.
КучМала
• 02 сентября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Так, хочу на продаж. Він не настільки дорогий, як складний в приготуванні. Майже все літо вчилась. Все прорахувала, хочу саме макарон. В нашому містечку дуже мало людей, які продають макарон.
Госпожа Белладонна• 02 сентября 2022
Дорблю начинка, груша
В принципе любая начинка либо соленоватая, либо с кислинкой
Я тут Живу• 02 сентября 2022
Ответ дляКучМала
Ну, как бы штучка около 50грн и такая цена была до войны и поднятия цен на все,а кг их не покупают...
Белоснежко• 02 сентября 2022
Ответ дляКучМала
Вы уверены, что в Вашем городке это очень популярно?
Опять-таки, Вам нужно и упаковкой озадачиться, а это тоже деньги.
Вот, посчитайте: 3 макарона в коробочке это 120-150 грн. И есть, по сути, нечего.
КинДза• 02 сентября 2022
Я теж навчилась. Дітям більш за все шоколадні і солона карамель подобається. Родичам лимонний курд. Я малинку люблю. Про продаж не думала, роблю по 50 шт лише нам і пригостити когось :))
Фрекен бок• 02 сентября 2022
На продаж не роблю, а для себе роблю деколи. Начики не експериментувала, робила полуничний і ванільний гонаш( здається так називається) з білого шоколаду. Тут вище прочитала про лимонниий курд і хочу спробувати.
Фрекен бок• 02 сентября 2022
Ответ дляКинДза
На чому випікаєте? У мене на спец коврику чомусь порожнє денце виходить, а на тефлоновому форма неідеальна
КинДза• 02 сентября 2022
Ответ дляФрекен бок
Купила 2 різні коврики. На пергаменті чомусь виходить краще 🤔
КучМала
• 02 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Я печу на тефлоні і пергаменті, хоча його не рекомендують
КучМала
• 02 сентября 2022
Ответ дляФрекен бок
Та і я для себе печу, але вже 5 місяців без роботи. Ось і почала продажем десертів підробляти. Давно ними захоплююсь
Фрекен бок• 02 сентября 2022
Ответ дляКинДза
От і у мене на пергаменті найкращі, але не виходить ідеально круглі і однакові зробити. А барвники які використовуєте? Я, напевно, не ті якісь, бо колір змінюють при випічці
КинДза• 02 сентября 2022
Ответ дляФрекен бок
Я не додаю барвник, бо це лише для себе. Круглі виходять ( і зірочки, і фігурні), бо використовую кондитерські мішки та насадки.
Я тут Живу• 02 сентября 2022
Ответ дляКучМала
Це супер! Удачі вам.