Тантрический кекс• 04 сентября 2022
Тільки казали як страшно дітей в школу віддавать, але повели
Все літо багато знайомих пепеминали цю тему, що тільки нерозумні і ненормальні батьки поведуть в школу дітей, але аж бігом повели в школи, які запросили на онлайн. Київ і область.
Я терпляче спостерігала, не висловлювалась ні за, ні проти. Школа заявила, що сховище не готове, за 2 тижні закінчать ремонтні роботи. А потім всіх чекаємо.
В особистій бесіді вчитель натякнкла, що відтягують час. Ремонт сховища затягнуть від планової здачі ще на тиждень чи два. А далі прогнозують карантин по ковіду, а далі з приходом холодів отоплювальний сезон не розпочнеться в таких великих приміщеннях і всі сядуть по домам. А ще додала, якщо її смусять таки вийти на пару тижнів вчити дітей, то просто звільниться, але відповідальність цю на себе не візьме.
І от я не збагну, чому одні школи і батьки без страху розпочинають навчання, а інші знаходять будь які причини, аби не ступати на поріг школи навіть.
Чому така категоричність в одних і других.
Школи на західній падо розпочали роботу і там великий процент дітей офлайн. Чим Київська обл більш небезпечна для удару ракетою по школі ніж Чернівці чи Львів??? Ми всі сподіваємось, що за рік все закінчиться, а якщо взяти вірогідність, що війна буде йти ще років 3-5. Локальні бої, але з теоретичною вірогідністю ракетних ударів. То наші діти мають вивчитись вдома, бо адміністрація боїться відповідальності.
Мені теж страшно. Але Київська обл не Миколаївська чи Запорізька.
Треба якось вчитись жити в цій обстановці
Голова колгоспу• 04 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
ото дивина)))) а чого ж тоді в довоєнних темах про садочки тут розпинались, що досить мами, розвивалок і дитячого майданчика для соціалізації?
Дуже дивна ви жіночка... Так відверто демонструвати свою неосвіченість.
Почитайте вікову психологію, що потрібно дитині дошкільного і шкільного віку, і яка між ними різниця.
Ms. Доброта• 04 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
А в роддоме в Мариуполе, конечно ТРО сидело.
И посольство Швейцарии непонятно зачем с крыши флаг убрало, а не потому что малограмотные кацапы перепутают их с госпиталем.
Не хочу вдаваться в подробности,тема не про это,но вы очень далеки.Те,которыми стреляют по Мариуполю,не долетят более 300 км.Нашли что с чем сравнивать.Почитайте подробно чем и куда стреляют и какими и включите логику.
Файна пані• 04 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Мої діти вийшли в школи. Дуже цьому радію.
Абсолютно впевнена, що їм там нічого не загрожує. Але в мене і на початку війни з психічним станом все ок було. Адекватно оцінюю всі ризики. Без паніки і нагнітання.
Але знаю, що на жаль вийшли не на довго. Скоро почнуться карантини. Доведеться сидіти вдома.
Київ, якщо що.
Полностью вас поддерживаю. Завтра идём в школу. Киев.
Тра Ля Ля• 04 сентября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
дивний тут лиш голова колгоспу))) а я констатую факт: до війни тут не лиш про садочки, а і в карантинних темах розказували, що школи - хіба для перетримки дітей тих батьків, котрі не хочуть ними займатись. А соціалізацію і колектив дітям спокійно замінюють школи і друзі у дворі, не конче бути в школі. А тут раптом все розвернулось на 180 градусів. як шапка у Попандопала на голові
ПлакалаВАвтомобиле• 04 сентября 2022
У нас тоже эти дискуссии были в чате. Киев. Почему никто не говорит о том, что в школьном убежище, куда все точно будут спускаться по тревоге, ребенку безопаснее быть, чем на онлайне, сядя под окном? 24 многие пошли вечером именно в убежища в школах. Нас в одну не пустили, была переполнена, пошли в другую, там полный подвал людей.
Розавенная• 04 сентября 2022
У каждого свои факторы, влияющие на принятие решений.
Понимаю и тех, и других.
Наш учитель тоже много чего написал, про школу и организацию безопасности в ней, но при этом уточнил, что ответственность за своих детей (не юридическую) несёт каждый сам; трагедия может произойти и дома, и в школе и что каждый должен сделать свой выбор, а не рассказывать что им должны. Ни директор, ни учителя выше головы не прыгнут.
Как бы было хорошо, что б все смотрели только за собой, а не указывали, кому и что надо/не надо делать.
Понимаю и тех, и других.
Ответ дляПрыг-скок
Ясно, тогда да, вам такой вариант не подойдет
А моя заикается, ей онлайн лучше, так как не надо торопиться и никто не подгоняет чтоб успеть.
Ну и по результатам обучения вижу что лучше знания
В мене теж малий заїкається, але в нас 1-5 пішли, а він сьогодні каже, що на завтра захворіє, щоб не йти, а мала 8 клас, то дистанційне, навпаки рветься в школу.
Из ДОМа-2 Я• 04 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Послушайте интервью той девочки, что на фото из роддома была, много интересного для себя откроете
Из ДОМа-2 Я• 04 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
написала ж, зняли напругу в суспільстві, котре бажало вчити дітей в школі
Ценой жизни детей?
Из ДОМа-2 Я• 04 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ага. А ошибки при запуске? У таких придурков запросто.
Не знаю таких ошибок
Из ДОМа-2 Я• 04 сентября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Потому что я разговаривала с двумя знакомыми-они мне это сами сказали лично.дословно «в понедельник валят в школу,уже достали»
Ну и вы восприняли это буквально конечно. Если так достали, то чего в дет дом не сдают?
Из ДОМа-2 Я• 04 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Ой, не факт, не факт.... забули тутешні теми про ’мір любой ценой’?
Те кто за мир, они изначально были за мир, без всяких провокаций, а кто не хотел мира, те не захотят и после всех провокаций
Розавенная• 04 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Изверги, а не родители :)