Тантрический кекс• 04 сентября 2022
Тільки казали як страшно дітей в школу віддавать, але повели
Все літо багато знайомих пепеминали цю тему, що тільки нерозумні і ненормальні батьки поведуть в школу дітей, але аж бігом повели в школи, які запросили на онлайн. Київ і область.
Я терпляче спостерігала, не висловлювалась ні за, ні проти. Школа заявила, що сховище не готове, за 2 тижні закінчать ремонтні роботи. А потім всіх чекаємо.
В особистій бесіді вчитель натякнкла, що відтягують час. Ремонт сховища затягнуть від планової здачі ще на тиждень чи два. А далі прогнозують карантин по ковіду, а далі з приходом холодів отоплювальний сезон не розпочнеться в таких великих приміщеннях і всі сядуть по домам. А ще додала, якщо її смусять таки вийти на пару тижнів вчити дітей, то просто звільниться, але відповідальність цю на себе не візьме.
І от я не збагну, чому одні школи і батьки без страху розпочинають навчання, а інші знаходять будь які причини, аби не ступати на поріг школи навіть.
Чому така категоричність в одних і других.
Школи на західній падо розпочали роботу і там великий процент дітей офлайн. Чим Київська обл більш небезпечна для удару ракетою по школі ніж Чернівці чи Львів??? Ми всі сподіваємось, що за рік все закінчиться, а якщо взяти вірогідність, що війна буде йти ще років 3-5. Локальні бої, але з теоретичною вірогідністю ракетних ударів. То наші діти мають вивчитись вдома, бо адміністрація боїться відповідальності.
Мені теж страшно. Але Київська обл не Миколаївська чи Запорізька.
Треба якось вчитись жити в цій обстановці
Тра Ля Ля• 04 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Ну если уж совсем честно, то домашнее образование с репетиторами и учетом интересов ребенка будет покачественней школьного.
Но для большинства школа выгодней - дешевле, и ребенок под присмотром
за правду
Ms. Доброта• 04 сентября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
То вчительки пишуть ,не звертайте уваги
Выкиньте свои карты таро
Polinaanna• 04 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Не вижу ничего хорошего в том что бы сидеть сутками в комнате за монитором и учить. И да ,куда лучше ходить в школу, общаться с живыми детьми, коммуникация. Физкультура, рисование и тд
Прыг-скок• 04 сентября 2022
Ответ дляPolinaanna
А вы пробовали хороший онлайн?
Это не сутки за компом, а около 2-3 часов качественного обучения, с ежедневной проверкой что ребенок понял из конкретного урока.
Физкультура - спорт секция дает лучшую нагрузку.
Рисование - моя сейчас и без школьного рисования рисует гораздо лучше чем ее одногодки, правда рисует она часами по собственному желанию.
Единственный минус да, общение. Зависит от характера ребенка.
Ашотакоя• 04 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
плюс социализация ребенка
Тантрический кекс
• 04 сентября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Больше всех кричат за он-лайн обучение те, кто выехали из Украины. Хотят на 2 стульях усидеть.
А цей факт бісить просто.
Фраза ’підтримать дітей, які за кордоном’ звучить як знущання.
Їм там ті країни забезпечили навчання. Чому ми маємо якось орієнтуватись на них?! Це в нас тема з другою зміною, то не хочуть ставити першу, бо треба вчитись і тим 3 діткам, які за кордоном хочуть підключатись до нашої школи теж.
Серйозно???
Клин_Кляйн• 04 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Не волнуйтесь, никто ракеты, которые у них заканчиваются и стоят как трм царства, просто по школе , в которой учатся дети, а не сидят тро выпускать не будет
Ага. А ошибки при запуске? У таких придурков запросто.
Polinaanna• 04 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
А вы пробовали хороший онлайн?
Не пробовала, ребенок глухой, более менее слышит только живую речь в аппарате
Клин_Кляйн• 04 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
А цих 30% розділити на кількість шкіл, то який відсоток вірогідності, що в вашу школу прилетить?! Такий же, як і обломок збитої ракети в квартиру чи ТЦ в якому дитина гуляє чи спортивний клуб
Вдома батьки відповідають за дітей. Я б теж не хотіла відповідати за 30 чужих дітей
БершкомангоЗар• 04 сентября 2022
Ответ дляМеня много
У вас хоть 100 метов есть, у нас впритык, за забором
У нас так же, но 2/3 класса вышли офлайн. Моя сидит на дист и ноет, почему всех пустили а она дома. На дистанционке из всего 5 человек, из которых 3е за границей и получается сидит моя и еще одна девочка.
Polinaanna• 04 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
А вы пробовали хороший онлайн?
Ну и был у нас такой онлайн. Скидывали задания и ребенок должен сам разобрать тему и решить задания. Это не учеба а пародия
Прыг-скок• 04 сентября 2022
Ответ дляPolinaanna
Ясно, тогда да, вам такой вариант не подойдет
А моя заикается, ей онлайн лучше, так как не надо торопиться и никто не подгоняет чтоб успеть.
Ну и по результатам обучения вижу что лучше знания
Прыг-скок• 04 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
плюс социализация ребенка
Да, если ребенку нужно общение, то в этом минус
Но в условиях войны думаю это не самое важное
Флюорография гуся• 04 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
Я не за, ні проти. Я хочу мати змогу вирішити сьогодні чи повести завтра. А не за мене щоб вирішили сидять асі чи ні.
І ще принципово не голосувала, бо бачила, що затягують спеціально ремонт сховища. Було ж 3 місяці літа, що це ремонт не можна було закінчить???
Вона на словах заспокоюють і обіцяють, що і онлайн, і офлайн забезпечать.
А по факту гімназія платна у нас 450 грн в місяць. Їм треба було зібрать кошти під оці обіцянки, що все буде і навчання нормальне теж. А між собою.вже вирішили і налаштувались на онлайн
Странно, у нас заявления собрали еще в начале августа. Как это вы не знаете вести или нет 🤷♀️
Ашотакоя• 04 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
в условиях войны разумеется нет. а если говорить про мирное время, то считаю оффлайн обязательно
Флюорография гуся• 04 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Мої діти вийшли в школи. Дуже цьому радію.
Абсолютно впевнена, що їм там нічого не загрожує. Але в мене і на початку війни з психічним станом все ок було. Адекватно оцінюю всі ризики. Без паніки і нагнітання.
Але знаю, що на жаль вийшли не на довго. Скоро почнуться карантини. Доведеться сидіти вдома.
Київ, якщо що.
В каком вы районе, что так уверены во всем?
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2022
Я Вас прошу, коли були виплати і безкоштовне житло - всім було страшно і всі рятували дітей, як закінчилась халява - вже нікому не страшно і всі повернулися, повели дітей до школи. Скінчилась війна, мабуть
Из ДОМа-2 Я• 04 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Якби власть була впевнена в ’обратному’, то не було би вакханалії з онлайн/офлайн і тривожними валізками. але напругу в суспільстві деяку зняли, всі бажаючі нарешті зможуть відправити дітей в школи
Ну так если власть уверена, что все опасно, то зачем офлайн разрешили?
Тра Ля Ля• 04 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
написала ж, зняли напругу в суспільстві, котре бажало вчити дітей в школі
сЛАдКОежКА• 04 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
А в роддоме в Мариуполе, конечно ТРО сидело.
И посольство Швейцарии непонятно зачем с крыши флаг убрало, а не потому что малограмотные кацапы перепутают их с госпиталем.
Медсестричка• 04 сентября 2022
Не зрозуміла чітко , ви за онлайн чи ні офлайн. Я -за офлайн. По-перше, 2 роки вже втрачено і це треба нагоняти за свої кошти, які зараз не заробляються так, як у спокійний час. По-друге, діти засиділися в розказувати про гуртки та прогулянки можуть ті, хто відпускає свої дітей самих, хто гуляє з малими дітьми і хто зовсім не працює, нормально не готує та не прибирає. По-третє, так і буде- розкажуть про ’статистику’ захворювання новими штаммами, опалення і ще мільйон причин і всі підуть онлайн і так. Тому, вважаю розумним використати нагоду і трохи дітей розтрусити нормальним відвідуванням школи та соціумом. Саме тому моє старше дитя пішло в школу, а менше у садочок, поки є хоч якась можливість. А якщо зважати на те, що в класі з двох сидить їх зараз 5ро, а в групі 2є, то прямо індивідуальне заняття з репетиторами та нянею)))
Жена аллигатора• 04 сентября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Вот тут Вы правы. Я была в шоке, когда узнала, что вернувшиеся из-за границы 29-30 автогусиа, 1 сентября повели детей в школу очно.
Ищу-брожу• 04 сентября 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Русанівка.
Тра Ля Ля• 04 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
плюс социализация ребенка
ото дивина)))) а чого ж тоді в довоєнних темах про садочки тут розпинались, що досить мами, розвивалок і дитячого майданчика для соціалізації?
Задолбулька• 04 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
У нас по желанию. Класс младшего в школе учится, класс старшей онлайн
Но учителя говорят, что скорей всего скоро карантин будет,
И экономия на отоплении
Тра Ля Ля• 04 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
А цей факт бісить просто.
Серйозно???
Лиш 3-х? Та не може бути, тут від початку війни доказують, що вся західна виїхала
Одяг та сумки• 04 сентября 2022
у на в городе школы закрыты и сады открыли яб повела! у каждого своя голова!
Ашотакоя• 04 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
каждому свое. я так не считаю
Тантрический кекс
• 04 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Мене західна не цікавить. Я не відслідковую. Серед нашого круга лиш 1 сім´я виїхала
Тра Ля Ля• 04 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
каждому свое. я так не считаю
а мене просто дивують такі подвійні стандарти і лукавство порадниць