Крапипопка• 06 сентября 2022

Якшо скетчерс кросівки дитячі 36 р малі то наступний брати 36 дорослому чи 37?

Дитині 11
Нога вузька
...аяприкольная• 06 сентября 2022
Они разные?
36 для взрослого и 36 для детей?

Борец за справедливость• 06 сентября 2022
Так вони ж однакові.
размахер• 06 сентября 2022
У сына кроссы сетка р.37.
ему 12 лет
Бутербродница• 06 сентября 2022
Для дорослого трохи більша обувка, спочатку поміряти, щоб не злітала.
А вот и Я• 06 сентября 2022
Ответ для...аяприкольная
Они разные?
36 для взрослого и 36 для детей?
Точно разные! Я ношу женские 36 - они на ребенка большие, а скетчер для мальчика 36 - в самый раз 🤷‍♀️
На иголках• 06 сентября 2022
Ответ для...аяприкольная
Они разные?
36 для взрослого и 36 для детей?
Да. Очень отличаются. И по ширине, и по длине
Борода• 06 сентября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Так вони ж однакові.
Ні
Аноним Завхоз• 06 сентября 2022
Беру из детской коллекции на размер больше
...аяприкольная• 06 сентября 2022
Ответ дляА вот и Я
У моего ребенка нога одного размера, а обувь в один сезон могла быть и 33, и 34 и 35.
Разные производители и модели.

неДоПриличий• 06 сентября 2022
Дорослий більший
36 дит і 36 дорослий і по ширині дуже відрізняються і по довжині мінімум на розмір
Саме скетчерс
Бо носимо з малою зараз обидві
І як раз 36, то я в її кроси влізти не можу нормально
Ворую вкусняшки• 06 сентября 2022
мерять надо, или конкретную модель обсуждать , у них от подошвы и эластичности верхнего материала сильно отличается размерность, у меня есть и 37 и 38 и детские и взрослые. зависит Китай или Вьетнам их клеил
Борода• 06 сентября 2022
Моїй дочці теж 11 і вже купили 37 Скетчерс на вузьку ногу. Раджу не купувати без примірки. Ми міряли у відділі для дорослих і в дитячому. Підійшли тільки хлопчачі чорного кольору в з білою підошвою. Всі інші були не зручні.
Ответ дляБорода
Ні
Різниця?
Я Главная• 07 сентября 2022
А чего Вы не возьмёте детский 37?
Борода• 07 сентября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Різниця?
Автор пише, що в дитини вузька нога. Міряла своїй доньці 37 розмір Скетчерс для дорослих. Переміряли декілька моделей, але жодна не підійшла анатомічно. В моєї дитини теж вузька нога.
Борец за справедливость• 07 сентября 2022
Ответ дляБорода
Ясно,дякую, буду знати