Реанимация• 11 сентября 2022
Пластиковые окна и двери
Хотим заменить окно и дверь (входные на балкон) на пластиковые. Сориентируйте по ценам пожалуйста, кто недавно ставил. В 15тыс уложимся?
Распутница• 11 сентября 2022
Почти год назад ставили бюджетное окно в офис. 8000
При курсе до 30
Налитое яблочко• 11 сентября 2022
Ні.
Ми в січні ставили за 18
Найдешевший кімнатний підвіконник, 2 камери скло, недорогий пластик
Ми в січні ставили за 18
Реанимация
• 11 сентября 2022
Мы просто года три-четыре назад окна все заменили на двух балконах. А двери и окно на балкон нет( Спасибо за ответы, буду менять больше $
Реанимация
• 11 сентября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Вікно 100*159 см заказали місяць назад вартість 9 т
И вам поставили? Или еще очередь?
ПоэтеСССа• 11 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
И вам поставили? Или еще очередь?
7 неділь майже 2 місяці чекати. В минулому році за таку суму ставили вікно 190*150 в тій самій комплектації. Ціни піднялись ще до війни + після війни. В два рази більше чим в минулому році((
Реанимация
• 11 сентября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Ужас, надеюсь до холодов нам успеют поставить
ПоэтеСССа• 11 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
Ой автор. Треба дізнаватись у виробника. Ми брали рехау синего, нашого профіля не було в Україні. Із за цього не можемо побити штукатурку і утеплити будинок, я боюсь що також до холодів не встигнемо 😭😭😭 враховуючи ранню осінь в цьому році
Бесстыдница• 12 сентября 2022
Якраз сьогодні рахували вікна в будинок. Ціни - шокуючі. Якщо фірми Стеко можна купити в розмірі 150 на 150 за ціною до 9 тис грн, то Рехау виходять понад 10 тис грн. Це ми беремо зовні в кольорі - середина біла. Якщо весь профіль білий - то дешевше. Ще Саламандер чи Саламандра нам завтра мають прорахувати. кароче, засклитись порядка 100 тис грн треба....Це вікна+ вихід на терасу...
olkabarabolka20• 14 сентября 2022
Скоріш усього - не вистачить 15тис.
Ціни дуже піднялися. Балконний блок до 20 тис. зараз.
Від комплектації звісно залежить. І від виробника.