ДА да да• 13 сентября 2022

Високий зріст у дитини

Лікарі пропонують медикаментозно запиняти рост. Я боюся,що б не було побічних ефектів. Може хто робив таке,поділіться досвідом.
По дитині хлопець 11 років 179,5 зріст і виростає кожного місяця на 1-2 см. За рік виріс на 17 см. Гормон росту завищений втричі
Малинка• 13 сентября 2022
Ответ дляДА да да
США, зараз чекаємо документи,але це ще займе пару місяців
Там є як записатися на прийом попередньо? Щоб Ви зразу по приїзду прийшли до лікаря? Бо й лікаря напевно пару місяців чекати..
З Вашим хлопчиком все буде добре

вентиляторная• 13 сентября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
я уже писала, ч то вот мыобращались,
и что?а НИЧЕГО.
Я це писала для автора
автор ДА да да • 13 сентября 2022
Ответ дляМалинка
З Вашим хлопчиком все буде добре
Там взагалі не зрозуміло з медициною,бо потрібна страховка.
автор ДА да да • 13 сентября 2022
Ответ длявентиляторная
Я це писала для автора
Ми думали,але спілкувалася з багатьма і таке. От в інститут ендокринології це так буду дзвонити і звертатися
Баба Яга• 13 сентября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
128см,8постоянных зубов
Вибачте, що питаю. А коли зуби почали мінятися?
В моєї доньки випала нижня одиничка, їй 4,9 роки. Переживаю , що рано. Навіть думала, що вона його вибила. Не знала, що зуби можуть так рано змінюватися.
LarsonPeterson• 13 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
ровно в 4 года.
у моей дочки Лизы в 4 года - рост и вес норма,
у сына тоже ровно в 4 - имеем вот проблемы.
сами по себе зубы ни о чем не говорят.
курасаны• 13 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Давайте лекарства как врачи советуют.Его внутренние органы не успевают за тем как он растет .И кости могут быть хрупкими.180 см в 11 лет это дофига.Моему 10 лет и рост 145 см.И у врачей уже истерика что слишком высокий,хотя гормон роста очень занижен
Странная реакция врачей, сейчас много рослых детей
Мой в 11,5 лет был 163, сейчас 12,5 и рост где то 173
Ни разу даже не подымался вопрос роста

дамаАмстердама• 13 сентября 2022
Ответ дляДА да да
Прискорилось.почалося взагалі зі збільшення молочної залози
В мого теж спочатку збільшились молочні залози так що я аж настрашилась. І в цей рік він виріс на 20 см. Це було у 12 років. Далі активне статеве дозрівання, кучері в паху і все таке. Нога до 46 розміру. Але в нас активний спорт. Зараз йому 13,5 ріст 184 см.
Вважаю це нормально. Не спішіть з медикаментами, в нього ще не до кінця сформовані внутрішні органи. Просто контролюйте гормон росту, він так само несподівано як зріс може впасти. Це гормон.
Тюрюнь_Тюнь• 13 сентября 2022
Автор я вас розумію,в мене теж був дуже різкий стрибок в рості.Це колосальне навантаження на організм:судини,м’язи ,кістки,шкіра,внутрішні органи.Це дійсно проблема і ті хто пишуть «нехай собі дитинка росте» просто не проходили через це.Здоров’я вашому сину!
СиренаФеоктистовна• 13 сентября 2022
Ответ дляДА да да
Але ж він почався в нього в 9,5 років фактично. А якщо ще й в 12 стрибне,то ой буде
Можливо,в 12 у вашого буде не стрибок зросту,а зміниться фігура, збільшаться плечі.
мистерЛяпсус• 13 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Какие-то у вас врачи истеричные, у меня девочка 6 лет, рост 127 см. Ниразу никто не сказал, что это много. Больше я интересуюсь по этому поводу, не много ли.
Послушная• 13 сентября 2022
Ответ дляДА да да
Ми були в Інституті на Кловській в головного лікаря, синові робили рентген кісіті руки, зони росту визначали, на аналіз гормону не направляли, мали бути сьогодні і не поїхали,має ще проблеми з щитовидкою, зараз ріст 186 і вага 55 кг, впала грудна клітка і сколіоз
mashaka• 13 сентября 2022
Доброго дня!Автор, у нас теж така проблема- за місяць 12 років буде, зріст 176см. У 6 років , також погнали здавати аналізи, був крупний, показники були в нормі.Я б не хотіла давати гормони.Трошки соромиться свого зросту, усі однолітки на голову ,а то й більше нижчі, став сутулитися, оце нас хвилює(Вибачте, не побачила, а окрім зросту, що ще? вуса є?
Любовь Калистратовна• 13 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А где вы проверяли гормон роста, если в Киеве? Моему 12 и рост 142, переживаю.
А у вас і чоловіка який зріст?
Любовь Калистратовна• 13 сентября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це норма
норма 152
РокерША• 13 сентября 2022
Ответ дляХачапууури
+1000
У. сына знакомой долго не могли определить причину. Но там обратная ситуация, он не рос. Потом обследовали голову в Киеве уже.
Там оказалось что-то не то с участком, который отвечает за выработку гормонов. Посадили на гормоны, оформили инвалидность.
Вот только хотела написать про гипофиз. Автор, Вы сыну МРТ головы делали? Гормон роста (и ещё много каких гормонов) вырабатывается гипофизом. Он может повышаться при наличии аденомы гипофиза. Я об этом знаю не понаслышке, много лет назад у меня тоже была аденома гипофиза, правда она мне продуцировала пролактин. Но в палате со мной лежали женщины, у которых опухоль выросла именно на участке, отвечающим за рост, они были очень высокие и даже в 30 лет продолжали расти. И в отделении был парень, у которого наоборот из-за аденомы не вырабатывался гормон роста - так он был как 7-летка на вид. А на самом деле ему было уже 20.
РокерША• 13 сентября 2022
Ответ дляДА да да
Робили гіпофіз в нормі, синдрому Морфана немає. Має 3 ознаки з 5.от тільки гормон росту. Вагу набирає, запаморочень не має.
Робили МРТ голови з контрастом?
Я такая - жду трамвая• 13 сентября 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Теж вперше чую що для 10 років 146 це дофіга)
Де ви бачите дофіга? Може, мама переживає, що навпаки малий зріст
Баба Яга• 13 сентября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Сколько лет сейчас девочке и сколько было на момент начала лечения? Моему сыну 4,5 года, рост 88 см, вес 12 кг. Планирую в ближайшем полугодии пройти нужное обслуживание. Надеюсь ещё не поздно(
Це норма , для 2-х років. Деякі навіть більші діти.
Сімейний лікар, що каже?

Калёва Замалёва• 13 сентября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Я б не давала ніяких ліків. Повноцінний сон, харчування, фіз активність. Якщо природою закладений такий рост, то і х органами все ок має бути.
А если гормон повышен?
А если это гигантизм?
ТелаЧьи нежноСти• 13 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
Сімейний лікар, що каже?
Нічого не казав, наразі виїхали. Влаштуємося, та буду тут вирішувати проблему
Баба Яга• 13 сентября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Мой в год был 64 см. Тоже Андрей
Вибачте. Дитина доношена народилася? Який зріст був при народжені?
Дадосвидания• 13 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
А кроме вас 4 больше никого не было? Ой,вы смешная очень.
Вам нужно сходить к психотерапевту, видно,что вы комплексуете
Новое поколение почти всегда выше предыдущих. У мужа родители мама 154 см папа 160, сестра его 156 , а муж мой 181 . И наши дети старший 181 см ему 18 лет , а младшему 10 лет , он 153 см.
Семен Семеныч• 13 сентября 2022
Сину 15 років, зріст 190см, нога 48 розміру. Навіть не думала хвилюватись, бо це гени. Чоловік 2метри і все інше теж довге) Ну і врешті решт краще високий хлопець, аніж щось мале і схоже на дівчинку.
Баба Яга• 13 сентября 2022
Ответ дляДадосвидания
Ви праві. Але 181 для чоловіка -це не багато.
Це середній зріст.
У дитини автора , дійсно проблема.
Я такая наивная• 13 сентября 2022
Автор, а яка у сина грудна клітка? Синдром Марфана лікарі, маю надію, виключили?
Я такая наивная• 13 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
А зі спиною все ок? Бо нам лікарі сказали, що високий зріст - це завжди болі в спині. І мій син їх періодично має.(
Теж 15 років і зріст десть 187 см. Тільки у нас це не гени, а невідомо що, бо батько всього 174 см.
НеГолосую• 13 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
в 10 лет 145 см и он очень высокий? жтотгле такие врачи, которые в шоке? Сыну 8 лет, рост 142 см и в коассе половина таких же. Ваш ребенок среднего роста, он даже не высокий.
НеГолосую• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Вище пишуть- відстаньте від дитини,здайте на спорт .
Це ж ненормальний зріст для 11 років,і аналіз це показав.Ц дитини хвороба,яка потребую лікування.
Перед тем, как ’отдать’ на спорт, нужно сделать экг и узи сердца, как минимум.
Кондуктор троллейбуса• 13 сентября 2022
Давайте опишу свой опыт. Сын то же резко пошел в рост, хотя всегда был выше сверсников. Прогноз 198. Вопрос лечить или нет не стоял. Но мы обошлись курсом витаминов, что то кололи, что то пил. Если нужно- найду, посмотрю детально. Сейчас 19 лет 1.90.