Проработник• 16 сентября 2022
Хтось використовує кукурудзяний наповнювач?
Як він? Чи добре вбирає вологу і тримає запахи? Побачила в продажу але не знаю варто спробувати чи ні? Зараз користуємося дерев´яним.
дама_из_декрета• 16 сентября 2022
А моя кошка протестовала против него, стала гадить в кресло. Вернулась к бентониту - опять на горшок. От силикагеля были проблемы с подушечками лап. Обычный древесный тоже норм
Олександра-09f3• 16 сентября 2022
Мне нравится, запахи поглощает хорошо. Но он достаточно жестокий, если животные в возрасте, то им может быть некомфортно на нем. Я в итоге остановилась на целлюлозном.
У меня грызуны были, если что, как для котиков, не подскажу.
Проработник
• 16 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Соєвий ось лише спробувала. Силікагель мені набагато кращий (
Сілікагель ніколи не пробувала. Мені треба такий щоб в унітаз без заморочок змив і все.
Проработник
• 16 сентября 2022
Ответ дляОлександра-09f3
Жесткий в порівнянні з звичайним дерев´яним?
Вот Она Я• 16 сентября 2022
Ответ дляПроработник
Силікагель не треба постійно викидати, як ті наповнювачі, що комкуються. Він найкраще вбирає запахи. Кішці 11 років. Перепробувала майже все )
Олександра-09f3• 16 сентября 2022
Ответ дляПроработник
Так, жорсткіший за дерев‘яні пелети чи гранули, якщо ви їх маєте на увазі. Кукурудзяний прямо такий колючий за моїм досвідом.
Проработник
• 16 сентября 2022
Ответ дляОлександра-09f3
Дякую
Проработник
• 16 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
А какашкі? Іх треба в смітник викидати. Для мене це жах. Дерев´яний змив в унітаз разом з кучками і все чисто і ніяких запахів.
Вот Она Я• 16 сентября 2022
Ответ дляПроработник
Ні, в унітаз. Просто ніяких оцих жахливих комків нема
Проработник
• 16 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Сілікагель в унітаз?
Вот Она Я• 16 сентября 2022
Ответ дляПроработник
Сілікагель в унітаз?
Не силікагель, а лопаткою прибрали і викинули те, що потрібно
Проработник
• 16 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
А сілікагель не налипає?
Принцепесочка• 18 сентября 2022
Ответ дляПроработник
В унітаз без заморочок - то найкраще соєвий.