размахер• 16 сентября 2022
Часник для моск@лів
Улюблене дозвілля мого чоловіка це вдіти улюблену футболку, включити чат рулетку з москалями і почати сратися. Хто ж знав, шо тепер це не просто футболка, куплена 3 роки назад у Львові а це ладан, який діє на москалів як часник на вампірів. Як бачать, то зразу з криками відключаються 😂😂 😂
Запароленое одеяло• 16 сентября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Да, с нами тоже перестали общаться знакомые из Москвы. Не знаю даже как на это реагировать. Никак не реагирую. Ну пусть молчат себе и дальше
А у нас кумовья, причем они с нашего города, уехали 10 лет назад. Писали дней 5 до 1 марта, писал сам кум, кума молчок, у них тут бабушки, родственники, мама и сестра с семьей кума