ША все! я пришла• 16 сентября 2022
У кого дети в этом году пошли в школу без прививок?
Удалось ли оформится в школу на обычное обучение? Были ли какие-то проблемы? Как решали?
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
В 2019 шли в 1й класс. Никаких проблем
2019 з цим було трохи простіше, але останні роки було важче
VivaForever• 17 сентября 2022
Ответ дляПуки-куки
Моя не моя декілька. Жодних проблем не було ніколи
?
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Ми. Але навчання онлайн
Весь клас онлайн чи вас з причини відсутності щеплень?
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляДобрина
У меня все 3 детей без прививок учатся
В мене теж є такі знайомі, але їх діти вже в 4 - 7 класах. Коли в школу потрапив то вже простіше, а от першокласникам як?
Сижу_и_плачу• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Весь клас. Але питання не в цьому. Якби і офлайн вчилися, я би не робила щеплення виключно через те, що хтось так хоче. Старша дитина вже закінчила школу, без жодного щеплення. Довелося відстоювати свої права, але це того варте.
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Тобто, якщо весь клас переведуть на офлайн, щеплення не будуть вимагати? А були якось проблеми, коли подавали документи у школу?
Вкаблучках• 17 сентября 2022
Пару прививок есть , ну не с восторгом ,но справку в школу дали, 1й класс
Сижу_и_плачу• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Я не знаю що буде і коли. Але я маю чітку позицію і знаю про свої права і обов’язки.
На рахунок «проблем» їх старшою дитиною? Ну так, звичайно. Все можна вирішити законним шляхом, не піддаючись на чиїсь маніпуляції.
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Не смогла решить проблемы.
Ребенок сидит дома(
На домашнем обучении? А что вам сказали?
Гомосноб• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Что не пустят в школу без прививок. А как им возразить? Я не могу..
Ищу-брожу• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Законодавство не мінялося. Так само легко. Хто прочитав закони хоч раз в житті
Ищу-брожу• 17 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Почніть з вивчення законодавства. Потрібно розвиватися,якщо хочеш жити у суспільстві.
Гомосноб• 17 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Дякую
Кокосиха• 17 сентября 2022
В мене син без щеплень був і в садку і в школі, в цьому році поступив в коледж, взяли, все добре
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
В законодавстві написано, що дитина має право на освіту от вони і пропонують домашнє навчання. А в школу не мають право брати, бо в них будуть проблеми. Так вони кажуть
ША все! я пришла
• 17 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Раніше з цим було простіше, а після того, як 2018 був спалах кору, почали ’прикручувати гайки’
Ищу-брожу• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Все що вам кажуть - просіть підтвердження в законі.щоб показали вам. Якщо цього в законі немає, то це не заборонено
Ищу-брожу• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Форму освіти обирають батьки, а не директор
Ищу-брожу• 17 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Не видумуйте те, чого немає. Ніяких спалахів не існує. Є прострочена індійська вакцина завезена в країну, яку потрібно терміново влити в дітей , бо утилізувати дорого. З законами України це не має нічого спільного.
ОноВамнадо• 17 сентября 2022
Мы вообще мед.справку не делали для школы. Все равно онлайн учеба. Прививки не все
Снатал2015• 27 сентября 2022
Все кто без прививок-оформили, к(ак нужно)что положено…пусть не пригодиться,зато спокойно живете.
Кто потом делал по индивидуальному,выбор всегда есть