Библиотекарь• 18 сентября 2022
Общественная стиральные машины - там вообще безопасно стирать?
А то какой-то может бомж там на 40 градусах постирается.а потом я свои трусы...
Уси-пуськи• 18 сентября 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви впевнені ? Бо візи в сша отримують лише ті в кого іі нема в організмі , вони ж перевіряють . Як бачу багато хто виїхав то якось не поголовно значить заражені
Щеплення БЦЖ - це теж зараження живими мікобактеріями туберкульозу.
Українську жінку в США не взяли на роботу в школу, тому що у неї в організмі мікобактерії туберкульозу - БЦЖ в дитинстві робили.
ЯяяКакаджамбо• 18 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Квантифероновий тест потрібно вимагати , на еього не впливає бцж