Бабушка-байкерша• 18 сентября 2022
Неймовірна пісня Положинського
Просто хочу поділитися прекрасною піснею Положинського. Щоб ще більше людей її побачили. Дивлюсь і сльози на очах. Як вона вчасно для мене. Ми так само з хлопцем спілкуємося через телефон. Його в середу знов відправляють на передову, а я плачу. Встигли пятницю і суботу провести разом. Купуємо новий бронежилет, бо старий уже неприродний через кулі… Знов буду чекати, хвилюватися і вірити в краще, поки він і його побратими нас всіх захищає😭😭😭
Люблю_джаз• 18 сентября 2022
Ком в горлі. Хочеться, щоб скоріше наші захисники повернулись додому, до своїх близьких. Сьогодні цілий день дощ, лежу під ковдрою і думаю, а як вони там? В холоді, під дощем :(
Голубец• 18 сентября 2022
Я сегодня весь день слушаю, реву(((
Гниды... Сколько судеб сломано, сколько горя принесли нам. Хочется им возврат. До 10 колена(((
Мадам БрЮшкина• 18 сентября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Положинський до речі в зсу на передку
Вже на передку? Був наче ж на навчаннях...