Интернет Бродилкин• 18 сентября 2022
Камянец Подольский. Де дешево поїсти?
Цікавлять такі заклади типу Пузатої хати. Щоб середній чек був до 500 грн
Зілля до весілля• 18 сентября 2022
Загугліть, закладів багато. До 500 грн на людину без алкоголю можна в будь якому закладі поїсти. Пузатої хати нема, і нічого схожого нема. Я би радила заклад Вовк, там смачно, в неті є меню, можете одразу підібрати що замовляти хочете) Є Черноморка, рибний заклад) Якщо шашлик полюбляєте то їдьте на Перевал до каплички, там найсмачніший шашлик, мамалига)
Интернет Бродилкин
• 18 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
Зайдіть у ’Витребеньки від Диканьки’. Бюджетно і смачно)
Дякую
Бачу_майбутнє• 18 сентября 2022
Витребеньки не понравились с виду. На входе за столами сидели алкаши или бомжи. Ели шашлык и гриль прямо в замке. А так, три ночи - перекантовались продуктами из сильпо и минимальной готовкой.