Сметчица• 19 сентября 2022
Де шукати репетиторів для підготовки до ЗНО (для вступу в мед.універ.)?
Цікавлять репетитори з укр.м., математики, біології, хімії (можливо ще англ.м).
Бажано з власного досвіду, за результатими зданих ЗНО)
Добрий день! Моя сестра — вчитель математики з 17-річнім досвідом. З них 10 років — в ліції для 10-11 класів та 7 років — репетиторство для 3-11 класів. Останні 2 роки багато викладає онлайн. Її учні поступають у самі різні вузи. У минулому році, наприклад:
1) Київський Національний ім. Т. Шевченка, спеціальність - ’системний аналіз’ бюджет
2) Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця
3) Харківський національний аерокосмічний університет ім. Н.Є.Жуковського
4) Дніпропетровський державний медичний університет
5) Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна
Вона дуже відповідально відноситься до справи — добре бачить слабкі сторони учнів, вміє пояснити так, щоб зрозумів кожний. Моя дочка, 8 класс, займається з нею і хоча скоріше гуманітарій, але по математиці має 12 балів. Якщо хочете — я можу дати номер телефона сестри, ви поспілкуєтесь (по телефону чи Вайбер, Телеграм), уточните для себе якісь моменти. Вартість заняття доступна.