Японский Городовой• 19 сентября 2022
Кросівки рібок маломірять?
Знайшла класні кросівки рібок, хочу купити, але вагаюсь. Проблемна нога, дуже важко підбирається взуття.
У мене 27 ввечері, 26,5 зранку. В наявності 40,5 і 42. 40,5 за розмірною сіткою показаний як 26,5. 42 - як 27,5. Не хочу, щоб тисли і щоб на нозі вільно були.
Японский Городовой
• 19 сентября 2022
Ответ дляГравицапа
Нога широка?
Так, зранку 10, ввечері до 11.
Ношу зазвичай каппу та найки, але тут така класна моделька і мені дуже сподобалася.
ДелайКак_Я• 19 сентября 2022
Та дивлячись яка модель
Якщо шкіра цупкі, то 42, якщо сітка чи інший м’який до деформації матеріал, то 40,5
Японский Городовой
• 19 сентября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Та дивлячись яка модель
Гравицапа• 19 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
фото
Мені здається, вони на вузьку ногу. У мене схожі