Голубец• 20 сентября 2022
Побачення з англійцем
Спілкуюся вже довший час з британцем у мессенджері. Все гарно, легко, з гумором, нічого зайвого не дозволяв. І тут учора видає: What about date on Saturday night? Це дійсно мається на увазі НІЧ? Ще не бачились. Я уточнила, що саме ми робитимемо уночі. На що він відповів: We will have meals (Поїмо) і додав: А що б ти хотіла? Я думав, це гарна ідея? Я правильно зрозуміла, він запрошує мене до себе?
Сегодня я не я• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубец
Дякую. Завжди як щось ляпну не в тему
Ви молодец! Я вами пишаюся, бо ви питаєте доки, поки не зрозумієте. А я робою вигляд, що зрозуміла, а сама не бум бум
в мене про вас гарне передчуття. Бажаю вам величезного щастя в Вашему житті

Ща как дам• 20 сентября 2022
Авторе, англ.мова для нас дуже важка в планi менталiтету. Так що навчiться перепитувати, що людина мала на увазi. А то так будуть непорозумiння весь час.
I не стидайтеся просити його бути simple в мовi, тому що всi мовнi викрутаси ви будете розумiти в кращому разi рокiв через 5-10 життя в Англii.
Голубец
• 20 сентября 2022
Ответ дляЩа как дам
Я стараюся. Але бачите, підказують, що це уточнененея про night було не зовсім доречне і я поставила не лише себе, а й, можливо, співрозмовника у незручне становище. Мене вчили по простому, що night це ніч, а evening вечір, тому було дивно таке прочитати.
Голубец
• 20 сентября 2022
Ответ дляСегодня я не я

Дякую за допомогу та підтримку! І так, тут в жодному разі не варто казати Оk без уточнень. Особливо коли в хід ідуть ідіоми
Сегодня я не я• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубец
Умнічка!🪷
Царевна Лягушка• 20 сентября 2022
Ні, ви накрутили. Все нормально.
Він вас в заклад запрошує
Ну я так думаю...
Він вас в заклад запрошує
Ну я так думаю...
Голубец
• 20 сентября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ні, ви накрутили. Все нормально.
Він вас в заклад запрошує
Ну я так думаю...
Він вас в заклад запрошує
Ну я так думаю...
Охх, та мені самій незручно. Він після мого уточнення почав писати, щоб я не хвилювалась, що він джентельмен на всі 100%.
НеВРотик• 20 сентября 2022
Ох, представляю, как они угорают с наших))
Ваша переписка огонь просто
Ща как дам• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубец
Все, що пiсля 21-00 це night. Ви ж планували до пiзнього вечора, а не з 6 до 8 😄
Яке незручне становище, якщо англ.не рiдна ваша мова?))
Так i кажiть, english is not my first language i мило всмiхайтеся або ставте смайлик.