Тантрический кекс• 20 сентября 2022
Як забрати дитину з гімнастики?
Раніше створювала тут тему, про те куди піти з гімнастики.
Спробували відвести на танці, потрапили на тренування де була якраз розтяжка. Їй ніби сподобалося, вийшла каже да тут весело і тд.
Але дома каже я мабуть залишусь на гімнастиці.Боїться просто втратити щось. Страх нового ( я доросла і те некомфортно)
Причини чому вирішили йти: фінансова сторона, відношення тренерів маніпулятивне, постійні крики, тривалість занять, без відпусток з 1 вихідним і тд
Тепер не знаю, як її забрати звідти. Порадьте може в кого був досвід як діяти в таких умовах
Ермолайчик• 20 сентября 2022
Ну а просто поговорити з дитиною: не може оплачувати, важко, можуть бути проблеми зі здоров’ям у майбутньому…
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Ну ми можемо оплачувати, але платежі часто ’ дурні’. Збори тільки чого вартують цього року 500 євро з людини, дітей без батьків не брали. Зріз показників платний, +/-1,5 грн (4 рази на рік) і тд
Чумачечая Весна• 20 сентября 2022
ищите чем заменить , племчнницы перешли одна на полотна , другая на танцы
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляМолчунья
А ребёнок хочет ходить, я так понимаю?
Вона не знає іншого. У неї там є подружки і вона хоче й з ними гратися . Тобто сама гімнастика, не така важлива . Часто просить прогуляти. ’Вершків’ не збирає , гручка шпагати і всяке таке. Але 3 годи в день...
Пушка заряжённая• 20 сентября 2022
Переведите в студию, там нагрузка меньше. Дочки ходят на акробатику и воздушную гимнастику, все счастливы.
Отношение тренеров замечательное, нагрузка в меру есть.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Так от танцями й хочемо замінити. Але як підтримати дитину, як правильно вести розмову. Щоб не було потім , ви мене забрали я не хотіла
Ермолайчик• 20 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
А скільки років дитині?
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
А скільки років дитині?
8 років, самостійно таке рішення прийняти ще не може
Барабан для взрослых• 20 сентября 2022
Старша донька займалась гімнастикою більш 6 років, теж подруги, виїздні змагання і т.д., не хотіла кидать, а потім були змагання, де на її розсуд було несправедливе суддівство, вийшла, порвала грамоту і більш не пішла (в 10 років). Через місяць записала на сучасні спортивні танці з елементами акробатики, з´явились нові подруги і майже дійшла до КМС. Можливо й Ви дасте доньці дозріть до самостійного рішення, щоб потім не було ’ти мене від гімнастики відмовила, тож більше нікуди не хочу’.
Молчунья• 20 сентября 2022
Я б водила параллельно ещё куда-то, пока ребёнок не захочет перейти сам. Вообще, гимнастика не такой уж безобидный спорт. Там много с травмами колен и позвоночника, плюс эти растяжки, в которые не все дети вписываются.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Отаких несправедливостей було море. Комусь ставлять елементи в компощтцію- їй ні. Когось проганяють , її ні ( не тільки її, просто вибіркове ставлення тренера) . На на внутрішніх нормативах ставлять перед тобою дівчинку, яка й половини не зробила того що потрібно. Вона все це бачила. Характер такий ,що засмутилася , промовчала дві години і пішла на наступний день на тренування.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Чи було потім таке що шкодувала, згадувала, чи дружить з дівчатками з гімнастики і тд.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляМолчунья
Поєднувати нереально. Тренування 5-6 р на тиждень по 3 години +школа . Заянітість цілий день. Не уявляю як знайти час на танці додатково
Молчунья• 20 сентября 2022
Значит, пусть ходит, сколько сама хочет, на посещениях не настаивать. Сейчас это ваше желание-уйти, а не ребёнка. У неё есть хобби и оно ей нравится.
Барабан для взрослых• 20 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
Так подруги з гімнастики залишились, спілкується попри відстань. Шкодувала? Ні, бо заміна була майже рівноцінна в навантаженні, змаганнях і т.п., але працювали командою. Тобто, якщо поразка, то всі засмучені, якщо не справедливе суддівство, то разом переживають.
Молчунья• 20 сентября 2022
У меня дочь занималась фитнесом и акробатикой 7 лет. Я бы советовала, исходя из своих ошибок, слышать ребёнка при выборе ей хобби.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляМолчунья
Так в спорті не виходить, ходити скільки хочеться. Робота робота і робота. Випав на один день, швидко йди на індивідуальні тренування. Мені часто приходилось мотивувати йти на тренування, це не так що дитина біжить з радістю завжди, а я не даю. Зараз це виглядає так: я втомилась мені набридло, але хіба існує світ без гімнастики
Молчунья• 20 сентября 2022
Ей сложно поменять старое, но понятное, на новое, но неизвестное. За одно пробное занятие на танцах она не поняла, насколько ей понравилось, не успела раз знакомиться с другими девочками. Пусть ещё несколько раз ещё сходит на эти танцы.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляnavariya
А нащо повторювати тему?
А яка мета вашого повідомлення? По ділу щось порадите?
Тему повторюю, тому що потрібен досвід батьків, які так зробили. Отримати пораду, як зробити вірно, зібрати думки і прийняти правильне (не емоційне, виважене) рішення.
Дайте подумать• 20 сентября 2022
Я просто подождала момент, когда в очередной раз ребенок пришёл расстроенный с тренировки и отвела на пробный урок танцев. После колебаний просто указала ряд положительных сторон танцев и мы ребенок согласился.
Тантрический кекс
• 20 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Кючова фраза: Повторення теми (автора)...
Де адміни? Чому можна одне і теж повторювати? Кожні декілька годин?
(в принципі - не заборонено)
А ви мабуть не про мене, я раніше тижня два як створювала тему. Не декілька годин. Давайте посилання може там і для мене є щось корисне почитати
Дайте подумать• 20 сентября 2022
Ответ дляnavariya
(в принципі - не заборонено)
А що вас так рознервувало? Можливо в попередній темі автор не отримала поради. Я, наприклад, не бачила попередню тему.
Дайте подумать• 20 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
Як я вас розумію. Мало того, що дитина світу білого не бачить, ще й батьки повністю залежними стають. Ні відпустку нормально спланувати не можна, ні вихідних.
Дайте подумать• 20 сентября 2022
Ответ дляМолчунья
Да, это 100%. Ещё бы было хорошо, чтобы кто то знакомый хотя бы был на танцах.
Засомневаю• 20 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
Реально, але деякі дні просто пропустите , я так робила , паралельно на плавання водила і врешті її туди в сборну забрали …але вона в мене талант шо там, шо там
Тантрический кекс
• 22 сентября 2022
Напишу тут , пройшло три дні без тренування. Два заняття на танцях і дитина почала переминатися, ой а якже. Без змагань. А я буду скучати за подругами
Але й багато чого цікавого виплило, як відносяться тренери, за зачиненими дверима і тд. Раніше мовчала
Тантрический кекс
• 25 сентября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Порадьте будь ласка, як про це повідомити тренера .