Бяки-козяки• 25 сентября 2022
У кого сыновья? Какой спорт?
Сколько лет и каким спортом занимаются?
АлександраА• 25 сентября 2022
9 років. Плавання.
В нас діти, так ми з чоловіком завели, мають окрім школи, мати фізичні навантаження. Якими будуть ці навантаження - обирає дитина.
Сину було запропоновано (із наявного поблизу): футбол, танці, бойові мистецтва (різноманітні), велоспорт і плавання. Обрав плавання. Ми підібрали тренера і вже, за пів року, є певний прогрес.
Вважаю, що, окрім здоров´я, додаткові регулярні фізичні навантаження, мають вплив у дитини на такі здібності як: наполегливість, здатність ставити цілі і досягати їх і навички існування у режимі здорової конкуренції.
АлександраА• 25 сентября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
14, айкідо
Цікаво. А яке саме айкідо?
В мене чоловік тренер, в тому числі, з айкідо (Айкікай). Має п´ятий дан.
Я вважала, що айкідо зараз втрачає свою актуальність.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 25 сентября 2022
Ответ дляАлександраА
Цікаво. А яке саме айкідо?
Також айкідо айкікай)
Физрукая• 25 сентября 2022
17 лет, с 8 лет дзюдо и самбо, 10 лет, ничем не занимается, то карантины, то война, мы в зоне бд
АлександраА• 25 сентября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Також айкідо айкікай)
Класно! Реально чудове мистецтво. Мені було так шкода, коли бачила, як популярність падає. Змагань немає. Агресії немає. Весь акцент - на власному вдосконаленні. А це важко.
Прим. От 100% ваш тренер знає мого чоловіка )))
наталия-841b• 26 сентября 2022
6,5 лет футбол и баскетбол. Сам попросил. Очень нравится. С учетом того, что школа сейчас он лайн - то спорт это и здоровье, и общение.
Пищалка• 26 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
А как это нет права голоса?
Потому что спорт должен присутствовать в жизни.
Не прохожу мимо• 26 сентября 2022
Ответ дляПищалка
А какой спорт присутствует в вашей жизни и жизни вашего мужа?