Бавовна• 25 сентября 2022
Чи тепло у ваших діток в школах?
Наші ходять через тиждень очно. В класі вранці 9 градусів. Нахіба воно таке треба було? Уже і вчителька хворіла і діти. І чи буде те опалення. Як у вас і що чути? Київська область.
Блондинка в Законе• 25 сентября 2022
Не знаю скільки градусів. Але не каже що холодно. Якщо на вулиці 10-12. То по ідеї прохолодно всередині. Та їх 30 набіжить то може і не холодно.
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
У нас багато на сімейному. Ходять до 15
Блондинка в Законе• 25 сентября 2022
Ответ дляБавовна
У нас багато на сімейному. Ходять до 15
Каже що мерзне ? Я тепло одягаю.
БезВзяток• 25 сентября 2022
Як може бути 9 градусів, якщо на вулиці тепліше? У класі 19, опалення нема ще звісно. Також Київська область.
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Де тепліше? Ночі холодні,а у класі 5 вікон величезних (2 стіни повністю вікна.
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Каже що мерзне ? Я тепло одягаю.
Я навіть не знаю, що таке тепле одягнути
БезВзяток• 25 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Вікна що, відкриті на ніч?
Блондинка в Законе• 25 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Ну не реглан а на флісі кофту. І під низ щось якщо дуже мерзне. Чи гольф. Вважаєте дома краще? Чи ви не працюєте?
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Вікна що, відкриті на ніч?
Ні, але у школі холодно
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Працюю на 2 роботах. Але , якщо дітям холодно, то все одно некомфортно навчатися.
Блондинка в Законе• 25 сентября 2022
Ответ дляБавовна
Та ж так. Але опалення всерівно раніше не включать. Тим більше потепління зараз.
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляЗвоночек
А воно буде те опалення взагалі у школах? Коли по ідеї 15 жовтня?
Нас директор казала у серпні, що тепер нові норми. І 12 градусів це вже норма. Тому...щось мені здається, що можуть опалювати , але як
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Ми його не сильно відчули. Сьогодні перший день, що немає дощу, натомість вітер дуже холодний. Мені завжди жарко,а сьогодні ходила вкутана. Погодник на телефоні писав температура 13 градусів, відчувається як 10.
Железный коготь• 25 сентября 2022
Что нахиба? В сентябре и до войны отопления не было ещё. Вы что? Рано ещё и война тут не причём!
Всё не так, и дистанционка плохо, и в школе плохо. Вот люди
Бавовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Я навпаки вважаю, що дистанційно зараз набагато доцільніше. В підвалах же ще холодніше. Але у нас ,або на сімейне і вчитель не бере участі у навчанні,або тиждень дистанційно/ тиждень у школу