Daimyo• 26 сентября 2022

Трішки позитиву, чим на росії торгувати почали

"Забудь мене, військкомат":
росіянам втюхують "магічні" свічки для захисту від мобілізаці.
В росії у тюмені езотерики вирішили підзаробити на наївних росіянах, які хочуть уникнути мобілізації, та почали продавати чарівні свічки. Вони мають знищити пам´ять військкомату про особу, яка підлягає призову.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Що відомо про магічні свічки:
На сайті тюменського магазину розмістили оголошення про продаж магічної свічки, яка змусить військкомат забути про призовника.
Свічка "Забудь мене військкомат". Заморожує стосунки з військкоматом. Працівники військкомату просто забудуть про вас, свічка закриває від військкомату.
Ця свічка постійно притягує у життя щасливий збіг обставин та потрібні ситуації. Свічка дозволяє жити комфортно без призову на службу військкоматом, так справа загубиться", — йдеться у дописі.
Вартість однієї свічки коштує 750 рублів. Журналісти російських ЗМІ намагалися з´ясувати, яким чином свічка допоможе заховатися від призову, проте магазин ігнорує дзвінки.
Вони на цьому вже заробляють гроші.
Чомусь впевнена що навіть до магії скоріш за все там діло дійде, почнуть щось магічити.
Бояться вони ЗСУ і це дуже добре для нас, нічого їм було Україну своїми клешнями тривожити.
Можливо, молю Бога, та всі небесні сили, щоб так і було🙏 на росії скоро дійде діло до реального перевороту.
Який врешті-решт покладе край війні в Україні.
автор Спогад • 26 сентября 2022
Взято з цього сайту https://novyny.live/society/zabud-menia-voenkomat-...
Не російського.
Моні Кабелуччі• 26 сентября 2022
Не смішно, бо через рік і наші жінки бігатимуть за такими свічками
Міражана• 26 сентября 2022
Ахахаха, їм тільки свічки і поможуть. Можна буде потім на могилку поставити.
Міражана• 26 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
хіба недалекі з совєтчіци, які тут істерять вже третій місяць))
МАМА НИКИТКИ-2• 26 сентября 2022
Шо, невже Гордон підсуєтився )))
Пірамідки гарно їм колись втюхівав😂
Invictusgirl• 26 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Почему через год ?
Никакого переноса на год так и нет .
С 1 октября 2022
автор Спогад • 26 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Ні, ми бігати не будемо, а підемо, та того хто нас обдурив, візьмемо та відмагічемо добряче по всім містям, які потрібні, щоб виконувати природні потреби.
irina _d• 26 сентября 2022
Мне интересно, военкомату память отшибает навсегда, или пока свечка горит?
Как-то и разориться можно, если второе
автор Спогад • 26 сентября 2022
Ответ дляМіражана
Теж за це відразу прийшла думка
автор Спогад • 26 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Как-то и разориться можно, если второе
То мабуть їм продають свічки, щоб вони почали палити свої військомати, тоді напевно і пам´ять про могилізацію відійде там в небуття
Guzelli• 26 сентября 2022
Ну, я так думаю ещё пару дней и такие свечи,будут готовы даже ректально использовать, только бы сбежать.
Судя по чатам, они в панике и безвыходности
MandarinaS• 26 сентября 2022
О щепочке забыли))
https://glavcom.ua/ru/think/shchepochka-za-40-mln-...
Каріна17• 26 сентября 2022
Как они плачут эти орки ,’я не хотел,меня заставили приехать сюда’ и уписяный лежит на траве,попав в плен.Это не армия,это позорище для всего мира!И смотрю ,в основном,молодежь 18-20 лет.При путине родились-при путине и умерли..
Каріна17• 26 сентября 2022
Девушки,там, кстати,новости хорошие с фронта-их две..Одна новость-уже точно,а за другую верещат в ужасе рашисты.
любительница• 26 сентября 2022
Ответ дляGuzelli
любительница• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
Какие?
ксюша2010• 26 сентября 2022
Только коктейль Молотова может уничтожить память военкомата
СмирноваН• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
Какие? Одна Купянск-Узлоаой, вторая что наши до границы луганской области прорвались? Или в Дробышево наши их все же зажали? У меня нервы слабые, потому не могу их читать)
космея• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
Які?
Дуже треба гарні новини!
Каріна17• 26 сентября 2022
Ответ дляСмирноваН
Даааа!!
Каріна17• 26 сентября 2022
НАЦІОНАЛЬНА ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ|ЗСУ|ТРО|НАТО
час назад
Так, Куп´янськ-Вузловий було звільнено🇺🇦

Це відбулося ще декілька днів тому, а фактично орків там немає практично зі звільнення Куп´янська - було ще кілька днів зачистки😎

Наразі чекайте новин з селищ східніше міста, а також з Пісків-Радьківських та ще кількох н.п.
Каріна17• 26 сентября 2022
ЗСУ несуться далі на лівому березі р. Оскіл

Чекайте новин по смт. Дробишеве, а також населених пунктів поруч😎

Північніше продовжується просування ЗСУ, воно суттєве!💪
Каріна17• 26 сентября 2022
А бесятся сейчас орки вот за это ЗСУ прорвали фронт під Лозовою і заходять російському угрупованню в тил. У разі виходу ЗСУ до Сватового все Лиманське угруповання опиниться в оперативному оточенні.При одночасному ударі з боку плацдарму у Куп´янська вся оборона вздовж адміністративного кордону луганської області може звалитися.
СмирноваН• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
💛💙🇺🇦
Каріна17• 26 сентября 2022
вчера в 17:00
Україна отримала 500 штук
СмирноваН• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
вчера в 17:00
Україна отримала 500 штук
Очень бы хотелось, но пока официальных не было заявлений, вон про насамсы вчера писали что уже у нас , а оказалось что ждём ещё((
Milka8181• 26 сентября 2022
Ответ дляСмирноваН
Официально заявляют когда они уже давно вовсю на фронте жарят орков. И не ждите что официально скажут сколько чего дают.
tettiana• 26 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
не узагальнюйте, не всі, а дуже малесенький %
tettiana• 26 сентября 2022
уявляю картину - всі купили свічки, ранок у військоматі, сидять вони і думають, що ж нам робити, якщо в нашому місті вже 100років хлопчики не народжувалися, а серед жінок жодної медсестри? і саморозпустилися!
Mush_Mash• 26 сентября 2022
В резиновую попу пусть ставят