"Забудь мене, військкомат":
росіянам втюхують "магічні" свічки для захисту від мобілізаці.
В росії у тюмені езотерики вирішили підзаробити на наївних росіянах, які хочуть уникнути мобілізації, та почали продавати чарівні свічки. Вони мають знищити пам´ять військкомату про особу, яка підлягає призову.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Що відомо про магічні свічки:
На сайті тюменського магазину розмістили оголошення про продаж магічної свічки, яка змусить військкомат забути про призовника.
Свічка "Забудь мене військкомат". Заморожує стосунки з військкоматом. Працівники військкомату просто забудуть про вас, свічка закриває від військкомату.
Ця свічка постійно притягує у життя щасливий збіг обставин та потрібні ситуації. Свічка дозволяє жити комфортно без призову на службу військкоматом, так справа загубиться", — йдеться у дописі.
Вартість однієї свічки коштує 750 рублів. Журналісти російських ЗМІ намагалися з´ясувати, яким чином свічка допоможе заховатися від призову, проте магазин ігнорує дзвінки.
Вони на цьому вже заробляють гроші.
Чомусь впевнена що навіть до магії скоріш за все там діло дійде, почнуть щось магічити.
Бояться вони ЗСУ і це дуже добре для нас, нічого їм було Україну своїми клешнями тривожити.
Можливо, молю Бога, та всі небесні сили, щоб так і було🙏 на росії скоро дійде діло до реального перевороту.
Який врешті-решт покладе край війні в Україні.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Що відомо про магічні свічки:
Вони на цьому вже заробляють гроші.
Моні Кабелуччі• 26 сентября 2022
Не смішно, бо через рік і наші жінки бігатимуть за такими свічками
МАМА НИКИТКИ-2• 26 сентября 2022
Шо, невже Гордон підсуєтився )))
Пірамідки гарно їм колись втюхівав😂
Invictusgirl• 26 сентября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Почему через год ?
Никакого переноса на год так и нет .
С 1 октября 2022
Никакого переноса на год так и нет .
С 1 октября 2022
Ответ дляirina _d
Мне интересно, военкомату память отшибает навсегда, или пока свечка горит?
Как-то и разориться можно, если второе
То мабуть їм продають свічки, щоб вони почали палити свої військомати, тоді напевно і пам´ять про могилізацію відійде там в небуття
любительница• 26 сентября 2022
Ответ дляGuzelli
Ну, я так думаю ещё пару дней и такие свечи,будут готовы даже ректально использовать, только бы сбежать.
Судя по чатам, они в панике и безвыходности

любительница• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
Девушки,там, кстати,новости хорошие с фронта-их две..Одна новость-уже точно,а за другую верещат в ужасе рашисты.
Какие?
Ответ дляКаріна17
Какие? Одна Купянск-Узлоаой, вторая что наши до границы луганской области прорвались? Или в Дробышево наши их все же зажали? У меня нервы слабые, потому не могу их читать)
НАЦІОНАЛЬНА ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ|ЗСУ|ТРО|НАТО
час назад
Так, Куп´янськ-Вузловий було звільнено🇺🇦
Це відбулося ще декілька днів тому, а фактично орків там немає практично зі звільнення Куп´янська - було ще кілька днів зачистки😎
Наразі чекайте новин з селищ східніше міста, а також з Пісків-Радьківських та ще кількох н.п.
час назад
А бесятся сейчас орки вот за это ЗСУ прорвали фронт під Лозовою і заходять російському угрупованню в тил. У разі виходу ЗСУ до Сватового все Лиманське угруповання опиниться в оперативному оточенні.При одночасному ударі з боку плацдарму у Куп´янська вся оборона вздовж адміністративного кордону луганської області може звалитися.
Ответ дляКаріна17
💛💙🇺🇦
Ответ дляСмирноваН
Очень бы хотелось, но пока официальных не было заявлений, вон про насамсы вчера писали что уже у нас , а оказалось что ждём ещё((
Официально заявляют когда они уже давно вовсю на фронте жарят орков. И не ждите что официально скажут сколько чего дают.