Кудряшка Сью• 27 сентября 2022

Скільки потрібно грошей на більш менш нормальний автомобіль зараз?

І яку модель дивитися? Розходимося з чоловіком, до цього користувалася сімейним автомобілем (тойота рав 4), але він мені його не залишить, натомість сказав що розгляне варіант придбати мені "на прощання" недороге авто, сказав обирати на авторіа та скинути посилання. Водила автомат, але думаю і на механіку зможу перевчитися. На що звертати увагу при виборі б\у авто? Які марки дивитися, який пробіг, який рік? І скільки зараз взагалі мінімально коштує авто, яке не почне ламатися через місяць?
Проработник• 27 сентября 2022
Тысяч 5-6 малолитражка на автомате

Луноликая Вика• 27 сентября 2022
У всех свои разные аппетиты, возможности и уровень ’нормального’.
В Украине я для себя легко найду хорошую машину за 8000$. Обвыбираюсь.
...аяприкольная• 27 сентября 2022
7-8$
Уходя дверю не хлопать• 27 сентября 2022
Купите мою Jeep renegade
Ms. Android• 27 сентября 2022
Посмотрите Citroen c1, от 2013 года
автор Кудряшка Сью • 27 сентября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Мені головне зараз обрати швиденько, доки не передумав. Запитів до авто ніяких, мені головне щоб був автомобіль, по місту з дитиною кататися або якщо знову потрібно буде тікати...
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Абсолютно согласна. Мы за 3 продали фабию. Ещё 50 тыщ отходит. Поповозка, моя первая учебная машина. А можно и Мини Купер захотеть

Мульйонерша• 27 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Беріть автомат. Яка механіка? 2022рік на дворі.
За 10-12 тис можна купити
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Мини Купер просите тогда, или брендовую, типа Фиат 500. Хотя, не люблю фиаты, Ваг Жук ещё можно. Они дорогие))) если типа - тачка для девочки
Жена сына• 27 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
Посмотрите Citroen c1, от 2013 года
в мене була, обожнюю її, але не певна, що автору після рав 4 буде комфортно
автор Кудряшка Сью • 27 сентября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
та пройшла любов, зав´яли помідори, шикувати у запиті не можу, треба обрати мінімум
И.О. человека• 27 сентября 2022
Я б взяла з новіших мінвенчиків або типу кадіка, вони не дорогі і гарненькі.
Може бути новіший рік за норм ціну.
У них буде плюс в тому, що можна взяти багато габаритних речей.
Ms. Android• 27 сентября 2022
Ответ дляЖена сына
В мене 2020, дуже задоволена. Від 2013 вони ще нормальні. Бензину мало бере, дуже экономно. І ціна 2013-2014 року десь 6тисяч
Значит надо• 27 сентября 2022
Я бы брала Honda accord 19 года в комплектации не меньше touring.
Она от 25 до 30 тыс стоит

Внедорожники не люблю чет
kabatosa• 27 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
Посмотрите Citroen c1, от 2013 года
2013 то вже хлам, тим більше француз
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Вы хотя бы бюджет обозначьте.
Зам Ам• 27 сентября 2022
Хотя бы тысяч 10 000 надо, это если вы хотите авто под которым не надо лежать каждые выходные. И недорогое, типа Пежо 209.
Я бы увеличила бюджет до 12-13 и смотрела бы НЕбиток, НЕпригнанные из Европы , а обычные б.у. авто, купленные в салоне в Украине, у первого хозяина, с пробегом до 50000, автомат, не бит/не крашен. Вот что попадется по этим критериям, то и берите.
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
Она от 25 до 30 тыс стоит

Внедорожники не люблю чет
Отличный выбор
kabatosa• 27 сентября 2022
Ответ дляМульйонерша
За 10-12 тис можна купити
Я категорично не сприймаю автомат в 2022 році, аж бісить

Значит надо• 27 сентября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Отличный выбор
Спасибо 🤗
Ну а что, мужу рав, а автор недостойна хорошей и красивой машинки?
Я на нее слюни пускаю, такая красавица
автор Кудряшка Сью • 27 сентября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Вы хотя бы бюджет обозначьте.
Отож що і мені бюджет ніхто не сказав, але думаю він більше 8 тисяч не дасть, я можу свої максимум 2 докласти, тобто до 10
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляkabatosa
Я не могу научиться на автомате все ногу перекидаю и руку опускаю на ручку. Езжу на машине мужа, а он забрал автомат, что купил взамен моей старушки
kabatosa• 27 сентября 2022
Ответ дляЖена сына
дивлячись який рав4, якщо пізні роки то ще більш менш, був 2008 р.в то це повна печаль
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Выбирайте за 10. Мне очень нравятся Ваги. Они не убиваемые. Запчастей завались и от Сеат и от шкоды пойдет.
автор Кудряшка Сью • 27 сентября 2022
Ответ дляkabatosa
2020 року з салону, але мені вона була занадто габаритна
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
Спасибо 🤗
Я на нее слюни пускаю, такая красавица
Достойна, лишь бы раскошелился.
И.О. человека• 27 сентября 2022
7600 - 2015 рік
Не дуже модна, але дуже практична
kabatosa• 27 сентября 2022
Ответ дляИ.О. человека
Може бути новіший рік за норм ціну.
За Кадді плюсую, або Туран, але свіжі. Деталей повно і в обслузі не дорогі, і не геморойні як французи
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Ответ дляИ.О. человека
7600 - 2015 рік
Не дуже модна, але дуже практична
Ей что ДСП возить на нем?
Ищу-брожу• 27 сентября 2022
Ответ дляМульйонерша
За 10-12 тис можна купити
У меня новая машина с салона на механике этого года, не поняла в чем проблема 22 года