Кудряшка Сью• 27 сентября 2022
Скільки потрібно грошей на більш менш нормальний автомобіль зараз?
І яку модель дивитися? Розходимося з чоловіком, до цього користувалася сімейним автомобілем (тойота рав 4), але він мені його не залишить, натомість сказав що розгляне варіант придбати мені "на прощання" недороге авто, сказав обирати на авторіа та скинути посилання. Водила автомат, але думаю і на механіку зможу перевчитися. На що звертати увагу при виборі б\у авто? Які марки дивитися, який пробіг, який рік? І скільки зараз взагалі мінімально коштує авто, яке не почне ламатися через місяць?
Зам Ам• 27 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
В вашу цену фордов навезли, на автомате, но нужно смотреть на СТО, шкода фабия идельная недорогая городская машинка, это если не нужен фарш.
Плюс за Фабию.
Зам Ам• 27 сентября 2022
Автор, я прям заморочилась, полазила по автоРиа
Ну, кое-что есть до 13000, но не Тойоты,
конечно
, ну вот Рио в хорошем состоянии
И вот Фиеста, но стремная, без ВИНкода
Короче, душите из него бюджет до 20000, и реально берите хорошего японца. Хотя бы Короллу.
конечно
, ну вот Рио в хорошем состоянии
И вот Фиеста, но стремная, без ВИНкода
Кудряшка Сью
• 27 сентября 2022
Ответ дляЗам Ам
конечно
, ну вот Рио в хорошем состоянии
И вот Фиеста, но стремная, без ВИНкода
конечно
, ну вот Рио в хорошем состоянии
И вот Фиеста, но стремная, без ВИНкода
Дякуююю, зараз буду дивитися