неДоПриличий• 29 сентября 2022
Шукаю хорошу дистанційну школу, прошу поради
Дівчата, порадьте (з власного досвіду!) хорошу дистанційну школу, син в 3-му класі.
Потрібна цікава подача матеріалу, неважливо, НУШ чи Інтелект. І толкова англійська.Дякую.
неДоПриличий
• 29 сентября 2022
Ответ дляВ шоколаде
Оптима
підкажіть, Ваша дитина там і який клас? (бо я відгуки неоднозначні чула).
неДоПриличий
• 29 сентября 2022
Ответ дляfesta
Старший вчився рік в Оптімі (((
Доньку вже туди не віддавали. Спробували Think Global - поки що задоволені. У них є живе спілкування в міні групах (важливо бо досхочу маємо ’на самостійне вивчення’ в звичайній школі.
дякую за відгук.Донька в 2х школах паралельно?
неДоПриличий
• 29 сентября 2022
Ответ дляfesta
Дватижні була паралельно. Ось перевели днями.
Дякую, подивлюсь.
Пес Патрон• 29 сентября 2022
У подруги дитина та племінниця в оптимі. 7 та 6 класи. Вона дуже задоволена, особливо порівнюючи дистанційку за весну, що проводилась в їхній школі.
Юлия Коваль-3650• 29 сентября 2022
Ответ дляCatyK
У меня одна дочка с 3 класа в оптиме, вторая с 1 пошла. Нуш, английский тампо фемилиэндфрендс. Есть и интеллект. Я довольна, дети довольны. Не 100% идеал, но по сравнению в обычной школой - выдох и рай уже третий год.
В Оптиме задают много домашних заданий? Мой ребёнок учится в обычной школе, всегда учит уроки только со мной, после работы мало времени заниматься, хочу перевести на дистанционное обучение в другую школу.
Ответ дляЮлия Коваль-3650
У меня экстерны, домашних заданий, как и письменных сочинений и тд, нет.
Почемучечка• 30 сентября 2022
Ответ дляЮлия Коваль-3650
В Оптімі немає домашки після уроків - є завдання, які треба виконати під час проходження уроку. В 6 класі десь 5-6 годин уходило, поки розібрався, а зараз вже за 4-5 робить, хоча і предметів більше. Зайва та година - якщо дивитися видеоуроки від вчителів, там 30-40 хвилин, то забирає час.