❗Генсек НАТО виступить з терміновим зверненням о 18.00
Как думаете, с чем это связано?
В связке с заявлением наших о фундаментальных изменениях эта новость меня что-то волнует.
Как думаете, с чем это связано?
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Тут причина поважна - їде дах від цих новин. Тре знизити градус напруги.
Та да, сьогодні день дуже насичений подіями. Мене сьогодні весь день штормить від сліз жалоби за загиблими на Запоріжжі і в Дніпрі, до огиди від виступу хуйла і ось зараз від надії і переживань, що ж скаже Єнс))) весь день суцільні нерви
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Ага, я уже коньяк в морозилку закинула, все жду пригодится или нет)
Тю, кон‘як гріти руками потрібно. Не псуйте напій
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Почекаю гарних новин))я ж не алкоголік пити без причини )
Як це без причин? Он як гарно наши гонять підорасню. Любо дорого
Diamond_777• 30 сентября 2022
Ответ дляkuskus
Хто виступає?
Казали що Столтенберг робитиме заяву о 18-ій
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ок, я не в темі)) ця пляшка в нас вже років п´ять стояла, чекала нагоди
Diamond_777• 30 сентября 2022
Ответ дляstefaniy
О 19.00 на Прямому каналі чула.
Господи… а що це за прямий канал?
ku4eravaku4erava• 30 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нах це чмо в цій темі?
Это не вам ...и вас ещё спрашивать, вы себя вторым карликом считаете
LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Ответ дляDiamond_777
По их
По нашему часу 19
Diamond_777• 30 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Чому нервуєте? У нас війна як була так і є. США погане навряд чи скажуть)
Хочу в Нато)
мама Крольчиха• 30 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
Люди добрі, що робити? Дивитись Холостяк, чи виступ генсека???

Холостяка не буде. Перенесли
мама Крольчиха• 30 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
На коли? Капєц!!!
’Мы переносим премьеру проекта ’Холостяк’ по производственным причинам. Реалити обязательно состоится этой осенью. О новой дате старта будет объявлено позже’, – говорится в публикации.
мама Крольчиха• 30 сентября 2022
Ответ дляsashik77
мабуть також думають знімати чи ну його нах
Вони його іще в січні закінчили.
що сьогодні за день трапилось - не відомо. Але у світі останніх подій, я навіть цьму не дивуюся вже
LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Понравилось
Дипломатия - это поглаживать собаку до тех пор пока не будет готов намордник
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляlyuba111
В мировом масштабе - может и логично пожертвовать нами. Но, и нечего ждать... хорошего
Нє, нами не можна. Ми святий народ.
Підорашка краще підходить: злий, темний, тупий народ