Прийнято 29.09. Що думаєте?
Ответ дляRemensa
Мені зараз не до цього.
Це саме жагливе, зараз всім не до цього, а закони підписують
Ответ дляЯ слежу за тобой
Здесь нельзя писать то, что я думаю об этом
Я дуже розчарована цим всім. Розумію що війна, розумію що ми зайняті іншими проблемами, та це вже геть за межами розуміння
Я слежу за тобой• 30 сентября 2022
Ответ дляЛюся лисичка
На это и расчёт
Ответ дляRemensa
А ми можемо щось змінити? Вже намагались, а все одно підписали
Чесно, я вже геть не розумію цього всього. Те що я думаю, про це, мене не радує
Ответ дляЯ слежу за тобой
На это и расчёт
Так на жаль, і як далі тут жити? Чи розраховано що жити тут буде менше людей?
Леди Репях• 30 сентября 2022
Что я думаю? Я очень против. Это удручает и пугает. И так столько дичи происходит, еще и это. Когда уже к власти придут не монстры?😯
Ответ дляПетрик
Це про що? Можно пояснення.
Законопроект 4142 передбачає примусову вакцинацію дорослого населення і дітей, вiдлучення вiд дошкiльного виховання та освiти, звільнення з роботи за відмову від вакцинації, вилучення нерухомості та автотранспорту громадян на потреби боротьби з епідемією.
Пункти про примусової вакцинації дорослого населення та дітей написані в самому кінці великого законопроекту 4142, на випадок, раптом не помітять.
Законопроект 4142 зобов´язує роботодавців оплатити вакцинацію найманих працівників і ставить роботодавців в ситуацію, коли виникає необхідність звільняти з роботи людину без запропонованих щеплень.
Ответ дляНиколь1986
Тоже интересует.
Ответ дляЛеди Репях
Я так розчарована
Ответ дляBelosnezka1980
В перекладі-кого не вб´є війна, то доб´ємо вакцинами
Так, і ще заберуть майно
sinolga1408• 30 сентября 2022
Ответ дляЛюся лисичка
покажите мне конкретные пункты, где идет речь про ’вилучення нерхомості та автотранспорту’.
что за вбросы пошли, а?
Belosnezka1980• 30 сентября 2022
Ответ дляЛюся лисичка
Так, і ще заберуть майно
Покійникам майно не потрібне
Allka- skakalka• 30 сентября 2022
Реально как эксперимент на психическое здоровье ,как долго мы протянем в этом пиздеце и не свихнемся
Ответ дляsinolga1408
что за вбросы пошли, а?
Ви смієтесь? Які вброси?
Я на сайті вже давно, не вийде сказати за методичку, чи русобот
І так я маю відмінну від вас думку
Це жах а не закон
І так я маю відмінну від вас думку
Це жах а не закон
Аноним Первый• 30 сентября 2022
На черзі нова діч. Ось уитата з одного пабліку.
Тем временем, Кабинет министров Украины продолжает ликвидацию трудовых прав граждан.
На согласование компетентными службами направлен законопроект, которым предлагается предоставить работодателю право приостанавливать трудовые договоры с сотрудниками на срок:
- участия сотрудника в законных забастовках,
- рассмотрения трудового спора,
- отстранения в случаях, предусмотренных законодательством.
Бастовать нельзя. Спорить с работодателем нельзя. Ослушаться правительство нельзя. Иначе - голодная смерть: и не уволен, и не работаешь, и нет зарплаты.
Отдельно напомню, что подписанным Зеленским законопроектом 4142 (вступает в силу) предусмотрено устранение сотрудников за нарушение медицинских норм, в частности - отсутствие прививки. Теперь становится понятно каким способом это ’устранение’ будет реализовываться - отстранением с одновременным приостановлением трудового договора. Таким образом, Кабмин узаконивает беззаконие.
- рассмотрения трудового спора,