язззззь!!!• 01 октября 2022
Нужно ли разрешение на выезд ребенка за границу?
Сейчас говорят по разному?
язззззь!!!
• 01 октября 2022
Разрешение одного из родителей?
В случае развода и в случае официального брака
Телефон Рубика• 01 октября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Разрешение одного из родителей?
А как брак родителей влияет на объем родительских прав?
жижифреймут• 01 октября 2022
Якщо іде з одним із батьків, то не потрібно. Якщо іде з супроводжуючою особою (баба, тітка, вихователь…), то від обох батьків
жижифреймут• 01 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Можливо, автор має на увазі, що при розірванні шлюбу в рішенні вказано, що дитина проживає разом з матір’ю. То при такому формулюванні і до війни можна було виїжджати без дозволу батька строком до одного місяця.
жижифреймут• 01 октября 2022
Ответ дляMazhar21
А якщо їде до одного з батьків за кордон? Потрібно все рівно брати дві довіреністі?
Не підкажу, просто від нотаріуса пару днів тому почула, що якщо не з батьками, то має бути заява від обох батьків. І це не довіреність, це заява про дозвіл на виїзд.
Телефон Рубика• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
При такому формулюванні як раз не можна
жижифреймут• 01 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
При такому формулюванні як раз не можна
А при якому формулюванні можна? Багато справ про визначення місця проживання дитини розглядалося в суді саме в контексті того, що можна було виїхати з дитиною без дозволу того з батьків, хто проживає окремо.
язззззь!!!
• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Дякую, якщо їде з мамою
То не треба дозвіл, вірно?
Телефон Рубика• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Це окреме провадження, позов про визначення місця проживання дитини, а не розлучення
Телефон Рубика• 01 октября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Дякую, якщо їде з мамою
То не треба дозвіл, вірно?
На час дії ВП не потрібно
жижифреймут• 01 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Ну ось наприклад, почитайте касаційну інстанцію в цій справі 274/111/19
Там в одному провадженні вирішуються питання і щодо розірвання шлюбу, і щодо визначення місця проживання дитини. У суддів питання не виникають.
Телефон Рубика• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Ну якщо позов заявлено, то суддя має винести рішення.
А якщо позов лише про розірвання шлюбу, то хто вийде за межі позовних вимог? І на якій підставі
Телефон Рубика• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Якщо не з батьками, то або з дозвілом від обох, або с заявою одного з батьків, завіреною органом опіки та піклування