Аноним НаВсеГда• 01 октября 2022
Порадьте бюджетне кафе в Мукачево або Ужгороді
Порадьте, будь ласка, де можна бюджетно пообідати в Мукачево або Ужгороді, де були б і перші блюда і другі, смачні по типу домашніх. Везу дитину на консультацію до лікаря, будемо в цих містах 2 дні, маю погодувати дитину хоч раз на день гарячим. З проживанням, дякую, нам допомогли, але кухні там немає, навіть мікрохвильовки. Заздалегідь дякую за пораду.
Сигарный шланг• 01 октября 2022
Ещё в Ужгороде всегда захожу на кофе и выпечку в грузинское кафе Арагви.
Аноним НаВсеГда
• 01 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Кактус мне нравится, Ужгород
А які там ціни? В пошуку не знаходжу меню, по фото це прям ресторан. Чи не дорого?
Красавица писяная• 01 октября 2022
Ужгород - палітра смаків (їдальня біля автовокзалу), є ще їдальня в центрі. Ще є піцерії, наприклад, чилі піца
Сигарный шланг• 01 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Бограч ела в сентябре был 60 грн, с хлебом. Я наелась.
Красавица писяная• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
у дасторі будь-які страви
Точно. Якщо недалеко живете, то кулінарія там нормальна
Аноним НаВсеГда
• 01 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Так,цілком прийнятно. Дякую
Аноним НаВсеГда
• 01 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
у дасторі будь-які страви
В пошуку видає Дастор - торговий центр, там є фудзона?
жижифреймут• 01 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
так, у магазині є дуже багато страв на виніс, і піцерія також є
Красавица писяная• 01 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Це ТЦ, але в самому супермаркеті смачна кулінарія.
Шопингмонстр• 01 октября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
В Дасторі на 2 поверсі - піцерія Чілі, але окрім піци є різні страви і навіть суші. Піца дуже смачна. Чілі ще є в центрі в тц Люксор
Пленница SexShop-а!• 01 октября 2022
В Мукачево понравилось в Tutto Bene. Очень вкусно. По сравнению с Киевом было недорого.
Прячусь от Всех• 02 октября 2022
Мукачево: біля зеленого ринку ТЦ Щодня, на першому поверсі бістро. Біля ЦУМа біля міліції - пельмені-вареники Асорті.
Ужгород: в центрі на площі Петефі в приміщенні Будинку побуту на першому поверсі бістро.