Курс капусты• 03 октября 2022

У кого робота по буднім дням? Як ви проходите мед огляд?

Хто працює по буднім дням з 8 до 17. Як ви проходите мед огляд? Вас відпускають з роботи?
На привозе• 03 октября 2022
Есть медсервисы, которые работают по выходным. За деньги, но без очередей и быстро. Правда, флюорографию там не делают, надо нести готовую. Но и поликлиники д в субботу работают. Или нет?

Разумная Губка• 03 октября 2022
Який медогляд? На вимогу роботодавця чи вам просто потрібно до лікаря?
Нашли в капусте• 03 октября 2022
на держроботі було два дні на рік під медогляд організовано по наказу директора
Поросенка• 03 октября 2022
в 2022 можна й не працювати
Звезда в шоке• 03 октября 2022
Відпускають. Виділяють день на проходження.
автор Курс капусты • 03 октября 2022
Ответ дляНа привозе
У нас поліклініка не робить по вихідним
автор Курс капусты • 03 октября 2022
Ответ дляРазумная Губка
На вимогу роботадавця

Кредитная• 03 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
На вимогу роботадавця
тоді це в робочий час.
Сладкий лимончик• 03 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
На вимогу роботадавця
В таком случае должны выделять время, то есть проходить в рабочее время.
skunsi• 03 октября 2022
У нас якщо медогляд, то цілий день маєш вихідний .
На привозе• 03 октября 2022
Ответ дляКредитная
тоді це в робочий час.
Зі збереженням зарплатні?
Жена аллигатора• 03 октября 2022
Роботодавець каже день в який всі групою проходять. Є рекомендована поліклініка, але не обовязково.
ЖивунаБагамах• 03 октября 2022
Автор, Вы в рабстве???
ЖивунаБагамах• 03 октября 2022
Ответ дляКредитная
тоді це в робочий час.
Нашли в капусте• 03 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Зі збереженням зарплатні?
так
автор Курс капусты • 03 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор, Вы в рабстве???
До чого тут рабство?
Разумная Губка• 03 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
На вимогу роботадавця
По закону обязан отпускать и оплачивать это время
Мадам Подлинник• 03 октября 2022
Ответ дляРазумная Губка
И так же работадатель медосмотр оплачивает и отпускает в больших городах 1дня хватало , в маленьком городе 3дня давали
Скромняшка• 03 октября 2022
Это сложно...приходится отпрашиваться, целое дело, один день у меня ушел поехать взять талон к врачу, там нет Хэлси, только ехать нужно,дали через 10 дней, потом пришлось идти к семейному за эл.направлением, она не отвечала на звонки...и на третий отгул я поехала к врачу...крч один поход растянула на 2 месяца,ибо брать отгул каждую неделю как то неудобно...а это только один врач😔 при том что все анализы платные по выходным..

КоКоКоКоКоКо...• 03 октября 2022
Ответ дляПоросенка
в 2022 можна й не працювати
Не всі можуть дозволити собі розкіш не працювати.
Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
всі, просто деякі обирають не рухатись в тому напрямку
КоКоКоКоКоКо...• 03 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Ні не всі, на жаль всі мільйонерами бути не можуть, комусь потрібно і двори мести, і на касі в магазинах сидіти, і пенсію нараховувати, і забезпечувати роботу критичної інфраструктури, і авто на заправках заправляти. Аби всі не працювали і сиділи вдома, економіка б розвалилася.
Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
цей світ дає можливості розвиватись. Не так, що народився з прокляттям двори мести до гроба
КоКоКоКоКоКо...• 03 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Всі професії важливі і потрібні, навіть ті, які малоплачувані. Не всі можуть розвиватися і досягати великих статків, всі люди різні, у всіх різний підхід до життя та склад розуму, так що не працювати не виходить.
Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
я відповідаю лише за себе
КоКоКоКоКоКо...• 03 октября 2022
Ответ дляПоросенка
я відповідаю лише за себе
Ну тоді питання автора було не до вас, а до таких як ми лінивих і тих які не хочуть розвиватися, а ходять на роботу з 8 до 17.