Дядя Жора• 03 октября 2022
Алібаба або 1688 доставляють в Україну?
Цікавить опт
Чи можливо замовляти напряму, як з аліекспресс?
Прыг-скок• 03 октября 2022
Алібаба так, 1688 ні. Мало того, на 1688 Ви самостійно не зможете оплатити товар.
Дядя Жора
• 03 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Я зрозуміла
Бо майже кругом в статтях пишуть що на алібаба доставка вказана лише до борта, а далі потрібно посередник логіст з мого боку..
Пенек Возмездия• 03 октября 2022
Ответ дляДядя Жора
Я зрозуміла
Міст Єкпрес доставляє і може бути посередником оплати на 1688 . Але доставка довга ,недешева , якщо опт то мито треба сплачувати , гарантій на якіст та поверення ніяких. Якщо свербить та є кошти ризикуйте ,товар буде йти 3 місяца ,який буде курс та потреба в вашому товарі -дуже складне питання.