Успокойся_Успокойся• 03 октября 2022
Як оплатити оренду житла в Німеччині з України?
Через які сервіси можна зробити валютний платіж в Німеччину? Потрібно заплатити за гуртожиток на реквізити компанії
энциклопУдия• 03 октября 2022
пусть ребенок ваш заплатит. возьмет инвойс на оплату и сходит в банк. вы уже создавали тему и вам советовали
Успокойся_Успокойся
• 03 октября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
я не створювала тему,
а дитина не може, він ще не отримав карту німецьку
Успокойся_Успокойся
• 03 октября 2022
ситуація така, що оплатити за навчання можна з України, а оплатити гуртожиток ні. Потрібно тільки на р/р фірми
Аннуитет• 03 октября 2022
Перкиньте комусь вестерном, а там вони вже сплатять з рахунку свого. Попросить якщо э хтось знайомий.
энциклопУдия• 03 октября 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
я не створювала тему,
а вы внимательно прочли? я советую идти в банк. оплачивать через кассу.
Успокойся_Успокойся
• 03 октября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
я ж написала, що не можна через касу