Нетутешня• 03 октября 2022
Що таке боді-масаж?
І як він робиться? І що він дає?
Нетутешня
• 03 октября 2022
Ответ дляКоролева спама
Масаж тілом)
І все? Чим відрізняється від ручного масажу звичайного?
Бензопирен• 03 октября 2022
Масаж ґрунтується на обміні чоловічої і жіночої енергії. Саме ця взаємодія дозволяє звільнити тіло від всіх негативів. За допомогою боді масажу можна максимально зрозуміти своє тіло і навчитися керувати ним.При правильному використанні техніки можна максимально зняти стрес і розлад.
Виконується цей масаж оголеними масажисткою. Всі ці дотики діють на чоловіка дуже позитивно, він отримує приплив сил, і масу позитивних емоцій. Здавалося б, що може бути складного в боді масаж? У процесі беруть участь не тільки руки, але й інші частини тіла. Існує кілька етапів:
– Підготовчий етап (гун-фу). Основна мета – підготувати чоловіка до процедури і дати йому повністю розслабитись. Найчастіше проводиться масляний масаж, масажистка втирає вибрані масла в шкіру м’якими рухами рук, які накочуються подібно хвилям. Головне, щоб рухи були м’якими ритмічними.
– Наступний етап носить назву «тао». Це продовження першої частини, але рухи рук стають повільніше, а тиск на тіло збільшується.
– Розтирання (ань-мо). Розтирання тіла стає все більш інтенсивним, але особлива увага приділяється різним ерогенних зон.
– Масаж живота (мо-фу). На цьому етапі основна увага приділяється пупка. Руками зона навколо нього розтирається або погладжує за і проти годинникової стрілки.
– Завершальний етап. Він і вважається кульмінаційним моментом боді масажу. Погладжування починають проводиться різними частинами тіла – сідницями, животом, грудьми або волоссям.
Ангел-предохранитель• 03 октября 2022
Ответ дляНетутешня
Об мужика трется сиськами голая баба . Всё
Гидроусилитель руля• 03 октября 2022
Ответ дляБензопирен
То це вже секс виходить?
Гидроусилитель руля• 03 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Капец, а як він їй засадить?
І що це за жінки такі, майже повії.
Ангел-предохранитель• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Капец, а як він їй засадить?
І що це за жінки такі, майже повії.
Никак не засадит. Кончит от тактильных ощущений. Да, они такие до проститутки
Скромняшка• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
То це вже секс виходить?
це якщо за доплату