НеКонец-Света• 04 октября 2022

Стався секс із головою сільради. Як жити далі? Як жити в осуді і плітках?

Попрошу без осудів. Я молода дівчина, мені 23 роки. Закінчила навчання і приїхала назад в село - до батьків, та і робота тут знайшлась, нехай і через зв´язки. В мене вища освіта, тому влаштувалась швидко. Головою села у нас є чоловік 35 років. Став він головою в молодому віці, я лише школу тоді закінчила і поїхала. Він став проявляти до мене знаки уваги. Так, він одружений. Так, я знала. Так, мені було чхати на дружину. Я в нього закохалась, він робив вигляд, що теж. Стався у нас секс прямо в його кабінеті, коли всі пішли додому. Пропущу непотрібні подробиці, про секс дізнались всі. Все село гуде, я мало не "шльондра" чую в свою адресу. Всі осуджують, особливо жіночки 40+. Він же робить вигляд, ніби нічого не було. Зі мною більше не спав, і поводиться так, ніби на мене чхати. Хотіла поїхати з села, батьки говорять, що не треба, бо так буде гірше, подумають що всі плітки - правда (а це правда) і я втекла, мовляв, ганьби буде ще більше. Мамі прямо на роботі кажуть, кого ти виховала, він батько двох дітей. Батько прямо каже "виховав лядь". Дружину не бачила, бо вона живе в райцентрі. Не реагувати на це? Чи як краще зробити?
Я шалунья• 05 октября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Читайте про голову села, то вже третя тема буде про старосту, не спішіть, все по черзі))))))
А где были такие темы?))