Домашка• 05 октября 2022
Фото класного журналу у батьківській групі Вайбер - можна чи ні?
Виникло таке питання.
Чи класний керівник може робити загальне фото всіх оцінок з журналу з прізвищами чи повинен надсилати окремо по кожному учню?
Цікавить думка і батьків і вчителів. Дякую.
Доль Чекомбана• 05 октября 2022
Ответ дляиз желе я
Коли буде все в ел.щоденнику, то проблема сама собою розсмокчеться. Просто поки його нема, вчительці кожному всі оцінки інд.виписувати гемор ще той
То нехай іде до директора і запитує, коли буде полегшення роботи
ТелаЧьи нежноСти• 05 октября 2022
Ответ дляРадикальная
і шо? вони мають право захистити дані про те що у дитини погані оцінки, щоб уникнути булінгу.
Не помню, чтоб в мое время будили за оценки, при том и без журналов все прекрасно знали кто как учится и кто двоечник.
ТелаЧьи нежноСти• 05 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
наверное модно думать и так. Но в нашем классе булили именно эти отморозки. Нормальным детям не до этого. Понимаете, в подавляющем большинстве случаев если уровень развития ребенка достаточно высокий для того, чтобы хорошо учиться без взяток, то этого уровня хватает на то, чтобы не унижать других детей и не измываться над ними. Есть, конечно, случаи ´ тупой, но очень добрый´, но чаще нет.
А у меня в классе булила иногда моя лучшая подружка, отличница. Но не по принципу успеваемости, а по принципу симпатии, при чем умно это делала, настраивала других против определенных учеников и их просто доводили, в итоге крайними были дурачки-исполнители, а подруга наблюдала. Короче говоря, нельзя о моральных качествах человека судить исключительно по успеваемости, плохими людьми и отличники бывают. Сейчас она уже конечно взрослый человек и хорошая мама, но в школе такое делала, при чем выглядела таким божим одуванчиком, но умела влиять на людей, такой себе неформальный лидер.
из желе я• 05 октября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Директор теж не винуватий у цій ситуації.
Доль Чекомбана• 05 октября 2022
Ответ дляиз желе я
За впровадження електронної системи відповідає саме директор. У більшості шкіл вона вже давно є. Питання, чому її немає у школі автора
Доль Чекомбана• 05 октября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
У нас така сама ситуація зараз 😒 один і один, тільки про хлопчика.
из желе я• 05 октября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Тому що деякі школи оплачують платформи з фонду школи, а це не кожна школа може собі дозволити.
Зараз зобов´язали всіх реєструватися на єдиній платформі (хтось тіпа тендер виграв), але наразі ця платформа не працює, іде обробка даних
Доль Чекомбана• 05 октября 2022
Ответ дляиз желе я
Шкода, якщо в школі автора саме така ситуація - директор доклав усіх зусиль, але не його вина, що не зміг впровадити систему. Але учні тут точно ні до чого, нехай директор пояснює вчителям, що так і так - потерпіть, будь ласка, додаткову роботу, поки не буде системи.
Куплю орехи• 05 октября 2022
Ответ дляРадикальная
Батьки інших дітей їх будуть булити? Чи хто? Однокласники і так знають, хто як вчиться
Куплю орехи• 05 октября 2022
Ответ дляМеряю линейкой
Я впевнена, що мамам цих дітей була доведена інформація особисто. А на зборах сказали, щоб інші батьки знали,что така ситуація є і їхні діти теж можуть потрапити до числа тих, хто курить.
Але ж я не знаю, хто з дітей може вплинути на мою?