Без комплексов• 07 октября 2022
Як повідомити пенсійний, щоб не перераховували пенсії?
Може хтось знає, допоможіть. Помер сусід, донька якого зараз приїхати не змогла, бо в окупації. Коли приїде, невідомо. У померлого були гроші, за які його поховали сусіди. Але інші пронирливі сусіди поцупили пенсійну карту, щоб забирати пенсію. Маю тільки копію довідки про смерть, свідоцтво не оформлювали. Чи можно якось повідомити пенсійний, щоб не перераховували пенсії, поки приїде донька?
ТрубоДурочка• 07 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
Картку заблркують
Пенсионный счет блокируют, когда забирают паспорт, в обмен на свидетельство о смерти.
Без комплексов
• 07 октября 2022
Ответ длятогдалия
Разве на кладбище разрешат хоронить без свидетельства о смерти?
Зона бойових дій, дозволяють. По довідці про смерть від лікаря. Бо Рагс не працює.
ТрубоДурочка• 07 октября 2022
Ответ длятогдалия
Тут на днях была тема. Девочки писали что такое возможно, из личного опыта. Хоронили по справке о причине смерти.