vihola• 10 октября 2022

Бачили скільки парашка витратила на сьогоднішні ракети?

ТайТаке• 10 октября 2022
Можно оф. Как удалить чат из Тг ?
Irusik-0874• 10 октября 2022
Ответ для vihola
Тобто, ви тут пропагуєте, що вони в профіті, а ми в мінусі?
Наче це ми на парашу напали.
І що пропонуєте?
А ви що пропонуєте? Радіти скільки вони на нас грошей потратили?
Компотик вишневый• 10 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Можно оф. Как удалить чат из Тг ?
Лив ) последнее
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляIrusik-0874
Чим більше загине їх, тим більше гине наших. Тільки у них різний непотріб.
Неправда. Ніякого логічного зв*язку. Чим більше їхнього м*яса, тим швидше закінчиться війна, фаршем. А ядерний удар по московії закінчив би її сьогодні.
НамСвоюРобити• 10 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Можно оф. Как удалить чат из Тг ?
Leave channel)
автор vihola • 10 октября 2022
Ответ дляIrusik-0874
Я першою запитала.
Бо щось руським міром забзділо.
Irusik-0874• 10 октября 2022
Ответ для vihola
Я першою запитала.
Бо щось руським міром забзділо.
Та вам в кожній темі руським миром тхне, мабуть ви вже там
автор vihola • 10 октября 2022
Ответ дляIrusik-0874
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 10 октября 2022
Зато пулевые отверстия тампонами затыкают. На зло хохлам
Korsika999• 10 октября 2022
Та нисколько они не потратили. Они кидают свои запасы, шо ещё за ’царя панька’ собирали. Советские склады утилизируют на нас. Считаю эти все подсчёты, абсолютно глупыми.
lenchik maha• 10 октября 2022
Ответ дляIrusik-0874
А сколько мы потеряли?
Ми також по сусіднім країнам ракети запускали?
Яся222• 10 октября 2022
Ответ дляKorsika999
Вы обижаете российских олигархов, кидают они старое, а спишут, как за новое. Так что подсчёты могут даже быть меньше реальных)
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляKorsika999
Війна дуже коштовне заняття. А якщо врахувати загиблих то немало сенсу взагалі. Це для для нас 11 чоловік- горе і трагедія. Для них це маразм одного психопата.
Mittens• 10 октября 2022
За ці гроші вона могла б набудувати житло і заселити всіх ’любітелей руського міра’, щоб не йти і не звільняти їх в чужій країні
автор vihola • 10 октября 2022
Ответ дляKorsika999
А що їм вже ракет більше не треба?
Передумали бути другою армією світу?
Демілітаризація параші.
ТайТаке• 10 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Leave channel)
Инна• 10 октября 2022
Ответ дляIrusik-0874
Согласна. У них на войну идут отбросы общества с нищебродских глубинок. А у нас кто? Актеры, музыканты, студенты, учителя и т.д. Молодые, талантивые и перспективные гибнут.
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляMittens
Туалетів треба було набудувати по всій країні.
ТайТаке• 10 октября 2022
Ответ дляKiev love
Лив ) последнее
Спасибо))
автор vihola • 10 октября 2022
Ответ дляMittens
Навіщо вони їм здались?
Це хуйлофіли люблять парашу, а параша нікого не любить.
ali_kat• 10 октября 2022
Я желаю, чтобы росийских детей насиловала их же доблестная российская армия. Чтоб мамки российские задыхались от восхищения действиями своих вояк.
Chakra• 10 октября 2022
Поясніть будь ласка, А чого тільки парашу ненавидять? А білоруси якось наче в стороні сидять, але пуляють ракети до нас. Вони ж на рівні з рашою, такі ж вбивці. Але про них всі мовчать(
Компотик вишневый• 10 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Спасибо))
Компотик вишневый• 10 октября 2022
Ответ дляChakra
Усатая проститутка то мелюзга,приложение,подохнет сразу без хозяина,чего о ней говорит о пюрешке этой.Его скоро свои вперёд ногами вынесут.
автор vihola • 10 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Вони спеціально цю дику голоту в клітках вирощували для війни.
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляChakra
Бо перераховувати всіх тих виродків незручно. Там народів неміряно але їх переліком ніхто займатись не буде. Цих гавнюків всіх впишуть в історію і білорусів, і бурятів.
Nat-li• 10 октября 2022
Эту табличку нужно кидать под каждым постом про сбор денег на лечение их больных упырят, на которых их великому государству насрать. Под каждым перепостом благотворительных фондов. Пусть посчитают, сколько царек мог бы их недожизней спасти, вместо своих невменяемых идей.
Irusik-0874• 10 октября 2022
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
А ви навіть не прикидаєтесь. За їх грошики турбуєтесь, а не за наших людей
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ для vihola
Я дивилась фільми, як ті буряти і тувинці ростуть і виховуються, в яких умовах. Це мауглі.
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляIrusik-0874
Удалено администрацией...