МатьЧасть• 13 октября 2022

Що сьогодні було... як мене біженку ледь в дурку не поклали :D

Вчора писала тему що я з чоловіком, бабою і мамою і дитиною вагітна живу у темній кімнаті а в інший частині кімнати(типу одна але як дві) 24/7 бабця сидить. Знач вирішила я написати власниці подяку що все круто але ми хотіли б переїхати на інше місце, що і темно і тварини треба забрати з Польщі і т.д. Вона на мене напала що мені завжди все не подобається і вона дала мені класну кімнату окремо з чоловіком(без вікна як темниця). Я сказала ну так так...прийшла додому розказала своїм, що будемо зїжджати як я і казала бо морально я не вивожу вже це все) цей табір) Вони на мене теж напали що я наробила нас переселять у якесь село, чоловік ти що взагалі у мене тут робота і його все життя(на мої почуття і бажання він срати хотів), мама і бабця теж за роботу і за все розпереживались. Прийшла власниця обізвала мене егоїсткою, кричала так що весь дім чув, сказала що я все псую, і що я просто незрозуміло хто. І якщо у мене депресія від темної кімнати то щоб я йшла до психіатра і в дурку, що вона старається для нас(вона нас спочатку заселила п´ятьох у малу кімнату, потім розселила нас з мамою а бабцю окремо і ми зробили перегородку і вона дала нам цю темницю хоч і окрему кімнату). Мені стало образливо що я мама 11-місячного малюка і вагітна і вивезла всіх а отримала таку подяку...почала плакати і сваритись на своїх, чоловік сказав що я не в собі, мене це злякало, я кажу яке не в собі, те що я просто хотіла добитись кращого житла бо мені тут важко? В мене немає ні години в день щоб я була сама я або з бабою або в темниці сиджу або на вулиці маю пропадати. Вони списали все на гормони і сказали що мені треба заспокійливе. Я просто в шоці. Як висновок власниця вирішила нас не виганяти бо мої попросили і дати нам шанс, нас переселила у світлу кімнату а в темну сказала щоб ми обрали хто піде, я сказала мама але поселили ми бабу тому що вона якщо буде з нами не буде з неї виходити ніколи. Баба образилась трохи, ну і власниця звичайно сказала щоб мама жила з нами обов´язково щоб нам насолити ;) Я в ауті. Ось це був би прикол якби вона ще дурку мені визвала що я плачу бо не подобаються умови. Ось таке біженство..хочу додому
Престидижитатор• 13 октября 2022
Ответ дляФлюорография гуся
8 міс війна, 11 міс дитині - і ви вагітні?
Вот у меня тот же вопрос

автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляКапитанша
я думаю в Киеве в 1000 раз легче
после такого треша, вам ли ракет бояться?))
Я їх якщо чесно і не боюсь) прильоти рідко в Києві, про ЗУ мовчу. Але у мене є з собою дві рідні пиявки які ніяк не відсосуться
Мурзилка• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ні у кожного свої гроші. Вона заслужила це її кошти
Так откуда у вас деньги на кафе? Это ж не семечками торговать
ПоэтеСССа• 13 октября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вони знімали стрес - трахалися
Та там бабці треба стрес знімати.
Я навіть боюся уявити, як то може бути...
Кактус из кожезаменителя• 13 октября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Наверное, бозя не разрешает
не бозя , а Бог , предохранятся ? Нет такого запрета не выдумывайте
Кашпо• 13 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Блин, а скиньте пожалуйста прошлую тему 😅 а то я где то нить потеряла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3215069-11#...
Автор путается в показаниях, сначала писала, что хотели вдвоём с мужем уехать, потом уже и ребёнок оказывается есть, сегодня ещё и беременная.
Однозначно• 13 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Я вчора півночі читала замість спати)
Пэрисхилтонша• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ні на кафе я витрачаю свої) баба збирає на похорони і просто так щоб були )
Нифуя себе ваша баба решила банкет себе на 100+ закатить 🤪
Кашпо• 13 октября 2022
Ответ дляНЛОша
А автор 300 тыс. накопила
Нет, там только пенсионерам в кайф жить, бабуля самая богатая.

автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ длямиссАрфография
Як так сталось, що ви всіх вивозили? У вас часом манії величі нема?
А до чого тут манія величі? Їхали з дитиною я і мама, бабцю відмовила її друга дочка. Потім кожного дня вона казала як їй страшно і погано що вона сама і війна, мама не хотіла вже її брати, а мені стало шкода і я наполягла щоб вона виїхала. Домовилась у Польщі щоб у неї місце було. Тобто вийшло так що якби не я на неї всі забили б болт
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляМурзилка
Та,что с крысами жили?
Так
УраганнаЯ• 13 октября 2022
Ответ дляМурзилка
Та,что с крысами жили?
Ага, ви теж згадали))
Впевнена що це та сама авторка
Капитанша• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
тоді терпіть, може у вас запасне життя є, і вже його ви проживете, як захочете)
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Вот у меня тот же вопрос
Так. Ви так дивуєтесь ніби я п‘ятим вагітна. Двоє дітей невже це багато? Я з одним не відчула взагалі труднощів якби не війна
Царевна Лягушка• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Перечитайте
перечитайте вы! ваша цитата:
’Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода’.

’ В Україні жили вдвох, у своїй квартирі однокімнатній.’
Врунья!!
Послушная• 13 октября 2022
Ответ дляТелепузик
Почему вы не предохраняетесь?
Бо , якщо годувати грудьми, то вагітність неможлива.
Та й чоловік просить , бо не ті відчуття в резинці.
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляМурзилка
Я маю 740 євро у місяць
Однозначно• 13 октября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
я помню она писала, что жили с мужем вдвоем в однушке и им было хорошо одним, а тут уже ребенок и беременность
То ви рано спати пішли) Там ще далі було
Пэрисхилтонша• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
В глухе думаю так. На велике місто точно не розраховуйте. І виявляється змінювати як я хотіла не можна якщо уже дали житло. Вас 100% поселять але куди то як пощастить. Нехай щастить)
Спасибо, взаимно)

УраганнаЯ• 13 октября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Напевно мається на увазі певні релігійні секти, є такі , в мене родич в такій секті, трьох за два роки (умовно) склєпав)
Серьезная баба• 13 октября 2022
Ответ дляБагиня
Скажите мне честно.
Вот этот ваш кагал живёт в Слайго?
Если да, то я вас знаю. И дурдом ваш дом родной!
Если нет, то рекомендации те же - возвращайтесь в Киев и всем дадут по отдельной палате с окнами.🤬
В Дублине они и держатся столицы всеми силами)
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляКапитанша
У мене дуже токсичні родичі яким щось пояснити анріал) казала є багато людей що повернулись, і не всім подобається закордоном, і не є на ЗУ чи в Києві як у Миколаєві наприклад. Ноль реакції або ж хамство) а коли кажу що без чоловіка поїду бо йому всеодно на мене то кажуть що я розвалюю сім‘ю
Интимная• 13 октября 2022
Ответ дляМиссКаприз
Надуло. Тут пишет, что не может «усамітнеться» и тут же «вагітна і дитині 11 місяців» - трешак. Бабка офигевала, сидя на стуле в другом конце комнаты:))
Комент просто агонь, я чуть не обо**алась от смеха
Козяка-маляка• 13 октября 2022
Ответ для90x60x90
Вы шаровичка
Сношаться вам комната без окна не мешает же
Была бы комната с окном, всё было бы по другому .))) А так, что ещё делать в темной комнате.
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
перечитайте вы! ваша цитата:

Врунья!!
Довго пояснювати, правда. Ми ж не з України летіли в Ірландію, він хотів їх залишити в Польщі
Престидижитатор• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Да,я удивляюсь,вы в прошлой теме жалуетесь что негде перднуть бо полная хата народу,негде спатькроватинет,но вы в такие условия как у вас беременеете вторым,когда старшему 11месяцев. Тут не только я удивляюсь.
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляПослушная
У нас і без неї відчуття не ті)))
Басина• 13 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Так бабка же 100 тыщ грн уже насобирала, Автор сама на днях писала
Бабка скоро квартиру купить і звалить в закат)))
Гопница-Советчица• 13 октября 2022
Ответ дляСерьезная баба
В Дублине есть такие стремные районы, что туда лучше не соваться. В центре куча румынских цыган и наркоманов.
УраганнаЯ• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
На ЗУ чи в Києві бабуля 100тисяч не наскладає, а їй тре касу піднімати , звичайно хрен вона вступиться , в бабулі бізнес , а мама при ній , в разі чого касу розпиляють між собою, домовляться ,одна ви в прольоті, в чоловіка робота йому норм)