МатьЧасть• 13 октября 2022

Що сьогодні було... як мене біженку ледь в дурку не поклали :D

Вчора писала тему що я з чоловіком, бабою і мамою і дитиною вагітна живу у темній кімнаті а в інший частині кімнати(типу одна але як дві) 24/7 бабця сидить. Знач вирішила я написати власниці подяку що все круто але ми хотіли б переїхати на інше місце, що і темно і тварини треба забрати з Польщі і т.д. Вона на мене напала що мені завжди все не подобається і вона дала мені класну кімнату окремо з чоловіком(без вікна як темниця). Я сказала ну так так...прийшла додому розказала своїм, що будемо зїжджати як я і казала бо морально я не вивожу вже це все) цей табір) Вони на мене теж напали що я наробила нас переселять у якесь село, чоловік ти що взагалі у мене тут робота і його все життя(на мої почуття і бажання він срати хотів), мама і бабця теж за роботу і за все розпереживались. Прийшла власниця обізвала мене егоїсткою, кричала так що весь дім чув, сказала що я все псую, і що я просто незрозуміло хто. І якщо у мене депресія від темної кімнати то щоб я йшла до психіатра і в дурку, що вона старається для нас(вона нас спочатку заселила п´ятьох у малу кімнату, потім розселила нас з мамою а бабцю окремо і ми зробили перегородку і вона дала нам цю темницю хоч і окрему кімнату). Мені стало образливо що я мама 11-місячного малюка і вагітна і вивезла всіх а отримала таку подяку...почала плакати і сваритись на своїх, чоловік сказав що я не в собі, мене це злякало, я кажу яке не в собі, те що я просто хотіла добитись кращого житла бо мені тут важко? В мене немає ні години в день щоб я була сама я або з бабою або в темниці сиджу або на вулиці маю пропадати. Вони списали все на гормони і сказали що мені треба заспокійливе. Я просто в шоці. Як висновок власниця вирішила нас не виганяти бо мої попросили і дати нам шанс, нас переселила у світлу кімнату а в темну сказала щоб ми обрали хто піде, я сказала мама але поселили ми бабу тому що вона якщо буде з нами не буде з неї виходити ніколи. Баба образилась трохи, ну і власниця звичайно сказала щоб мама жила з нами обов´язково щоб нам насолити ;) Я в ауті. Ось це був би прикол якби вона ще дурку мені визвала що я плачу бо не подобаються умови. Ось таке біженство..хочу додому
Царевна Лягушка• 13 октября 2022
Ответ дляОднозначно
То ви рано спати пішли) Там ще далі було
да на ходу сочиняет, но палится )))

Однозначно• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ні на кафе я витрачаю свої) баба збирає на похорони і просто так щоб були )
На місце у Мавзолеї збирає чи що?)
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Спасибо, взаимно)
Дякую ) і спочатку не падайте духом, треба почекати добу щоб розселили) так завжди не буде)
Нашли в капусте• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
У мене дуже токсичні родичі яким щось пояснити анріал) казала є багато людей що повернулись, і не всім подобається закордоном, і не є на ЗУ чи в Києві як у Миколаєві наприклад. Ноль реакції або ж хамство) а коли кажу що без чоловіка поїду бо йому всеодно на мене то кажуть що я розвалюю сім‘ю
Да признайтесь что они все сидят из за выплат вот и все. Какой там страх, особенно если мама и бабка на западной живут.
Ну и муж устроился хорошо как и родичи ваши
Скомуниздила• 13 октября 2022
У нас в місті на таких кажуть «вар‘ятка « ) гола боса без копійки дітьми обвішана , а мріє про побути на одинці ) не скоро на одинці ти , мила , з двома малятами побудеш )
Басина• 13 октября 2022
Ответ дляРябушка Ку
І почпокатись нема де, бо в темниці не стоїть, а в світлиці баба сидить
Прям загадка: що в темниці не стоїть, як у світлиці баба сидить?
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляСерьезная баба
В Дублине они и держатся столицы всеми силами)
Я взагалі ненавиджу великі міста, і Київ не любила довгий час, але зараз сумую, а Дублін це взагалі бе
Козяка-маляка• 13 октября 2022
Ответ дляКидстаффовка
А як у вас вийшло завагітніти в одній кімнаті з таким кагалом в одній кімнаті?
Так комната темная, без окна, диван на полтора человека. Сам Бог велел .
Багиня• 13 октября 2022
Ответ дляСерьезная баба
Правильно делают! До АП ближе будет ехать)

автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Да,я удивляюсь,вы в прошлой теме жалуетесь что негде перднуть бо полная хата народу,негде спатькроватинет,но вы в такие условия как у вас беременеете вторым,когда старшему 11месяцев. Тут не только я удивляюсь.
В таких умовах ми поселені не були тоді, була нормальна кімната і без бабці, мене так не крило ще) у нас був час для двох
Однозначно• 13 октября 2022
Ответ дляКашпо
Вчера она просто писала, что есть ребёнок, а сегодня уже и беременна. Сочиняет на ходу.
Ви неуважно читали, або не все. У автора вже 22 тижні, судячи з вчорашньої теми
УраганнаЯ• 13 октября 2022
Ответ дляНашли в капусте
До речі автор писала що сама з ЗУ, чоловік з Запоріжжя родом, тому явно бабка і мама з ЗУ, чого їх тягнули з-під ’обстрілів ’ не ясно ))
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляБасина
Бабка скоро квартиру купить і звалить в закат)))
Ні вона настільки економна що буде збирати і ніколи не зніме нічого))
Козяка-маляка• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Так я розумію всіх крім нього, і після його хамства і непідтримки мене я взагалі сумніваюсь що ми сім´я. Ми віддалились і мені здається як раніше не буде ніколи.
Як Вы можете віддалитись на дивані на півтори людини?
Стебель_березы• 13 октября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Ну як не ясно, бабця ж так ще не жила, 100 тисяч де вона тут назбирає?
Рябушка Ку• 13 октября 2022
Ответ дляБасина
Багиня• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Довго пояснювати, правда. Ми ж не з України летіли в Ірландію, він хотів їх залишити в Польщі
Как хомячка, да?
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
На ЗУ чи в Києві бабуля 100тисяч не наскладає, а їй тре касу піднімати , звичайно хрен вона вступиться , в бабулі бізнес , а мама при ній , в разі чого касу розпиляють між собою, домовляться ,одна ви в прольоті, в чоловіка робота йому норм)
Ось ось) я кажу якщо мені знімають виплати я кажу допобачення це вже занадто для мене, вони сказали що будуть скидуватись щоб були такі ж гроші як зараз :)) смішні)
УраганнаЯ• 13 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Та то ясно, не зрозуміло чого взагалі було від початку їх з собою з ЗУ тягнути їй, який сенс?(писала що шкода їх було під обстрілами лишати, а по факту впо з гарячих точок на ЗУ живуть)

Пищалка• 13 октября 2022
Ответ дляМиссКаприз
Надуло. Тут пишет, что не может «усамітнеться» и тут же «вагітна і дитині 11 місяців» - трешак. Бабка офигевала, сидя на стуле в другом конце комнаты:))
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляОднозначно
На місце у Мавзолеї збирає чи що?)
Не знаю)) я кажу бабуль вам не всеодно як вже потім буде?) вона каже ні, переживає щоб ми мали гроші на похорони і бажано не в Ірландії планує померти. Такі розмови мене лякають і смішать одночасно)
Стебель_березы• 13 октября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Вони всі по ходу з привітом, я б логіку не шукала.
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляНашли в капусте
Так, йому теж нормально
автор МатьЧасть • 13 октября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Я не можу з цим змиритись (((
Нашли в капусте• 13 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Так, йому теж нормально
У вас три токсика, а не 2
Багиня• 13 октября 2022
Ответ дляБасина

Астанавитесь!
Мурзилка• 13 октября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Ага, ви теж згадали))
Впевнена що це та сама авторка
И по мужикам бегала...я её вспомнила. И на пиво ходила
Губы рыбы• 13 октября 2022
Я б таки вам радила дослухатися поради про психіатра, ви таки не дуже здорова
Серьезная баба• 13 октября 2022
Не хочу нікого образити, автор, ви цигани? Просто з нами в гуртожитку жила весела сімейка циганів. Спочатку молоді з дітьми й своїми батьками приїхали, потім ще й сестра з дітьми, потім бабця, потім родичі сестри. Половина гутрожитку цигани були.
Без Баяна• 13 октября 2022
Ответ дляМурзилка
Баба свечку держала
От бабке на старость развлечения))