Сильнее звук чем ранним утром ☹️
kirpichenko• 15 октября 2022
Ответ дляuma
Пока кроме меня никто не слышал…
И я не слышала, соседи дверями херячат дыбилы
oleandra89• 15 октября 2022
Я дивуюсь, коли в пн 10 почався масовий терор, люди а коридорах.... тупо сусіди: поїхали на ліфті, включим дрель, гупанемо дверима- най всі обісруться. Що за тупі люде....
П.с.як смачно замаринувати буженину з підчеревини?
Николь1986• 15 октября 2022
Ответ дляoleandra89
Втыкать в нее чеснок и лаврушку.
Отбой.
Ledi April• 15 октября 2022
Ответ дляSolmira
і шо?) тіпа боятись треба?
Не обращайте внимание, по темам этот айфон ходит ерунду пишет.
Ответ дляoleandra89
Підчеревину натріть спеціями для сала. Або зробіть самі: часник тертий і паприка, сіль. Натерти і у фольгу, години три при кімнатній хай постоїть. Запікати при 170 півтори години.
Ledi April• 15 октября 2022
Ответ дляoleandra89
В приправе ЭКО ’ До сала’ или ’До шашлику’, или горчицей намазать с солью. Варю в двух кульках , получается нежнее, чем в духовке.
Ledi April• 15 октября 2022
Ответ дляSolmira
мене просто дивує, шо русня й досі думає, що відсутність світла чи їх потуги забомбити прям так в істкерику всіх вводять. Тупі люди.
Люди по разному реагируют, но конкретно этот персонаж - спамер и флудильщик.